Wrzesień 21, 2017, 17:53:43

Ankieta

Jaki serwer PVP czy PVE oraz strona?

PVP
12 (40%)
PVE
4 (13.3%)
Republika
9 (30%)
Imperium
5 (16.7%)

Głosów w sumie: 16

Głosowanie skończone: Maj 31, 2011, 18:55:49

Autor Wątek: Gildia Star Wars - The Old Republic  (Przeczytany 74538 razy)

Offline gehuzz

• Nowy
  • *
  • Szacun: 9
Re: Gildia Star Wars - The Old Republic
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 12, 2011, 14:40:51 »
Beta jest opóźniona, bo tam jakiś nowy build wyszedł i go w usa póki co testują.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
]

Offline NaTT

• Nowy
  • *
  • Szacun: 0
Odp: Gildia Star Wars - The Old Republic
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 28, 2011, 15:28:21 »

Offline sparr

• Administrator
  • Nowy
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Re: Gildia Star Wars - The Old Republic
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2011, 19:40:01 »
Dostalem zaproszenie do bety  ;D 8) ;D

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2011, 20:00:27 wysłana przez sparhawk »

Offline gehuzz

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2011, 19:42:36 »
oooo to graty:D
]

Offline MataDor

• Administrator
  • Nowy
  • Szacun: 18
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2011, 20:09:51 »
spar farciarz :)
to jedyna beta w jaką chętnie bym zagrał....

--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline sparr

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 29, 2011, 20:14:04 »
Jedyne 30gb do ściągnięcia ....

Offline gehuzz

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 29, 2011, 22:43:45 »
oj tam oj tam:P to my pewnie też lada dzień dostaniemy:))
]

Offline sparr

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 30, 2011, 08:19:30 »
Dopiero dziś rano odpaliłem - trochę się ściągało

Offline mikeLL

• Nowy
  • *
  • Szambelan
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 30, 2011, 09:12:42 »
jakiś taki wychudzony...

Offline booli

• Nowy
  • *
  • Szacun: -43
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 30, 2011, 09:15:14 »
czy jak powiem, ze po tym screenie gra wyglada, jakby byla robiona ta sama kreska co WoW, to bedzie duze naduzycie ?

Offline sparr

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 30, 2011, 09:40:12 »
Może nie nadużycie, bo wypowiedziane przez Ciebie... a mam wrażenie, że dla Ciebie wszystko wygląda jak wow albo jest do niczego... więc nie wiem czy traktować to jak komplement

i jak tak patrze na screen to jednak nie oddaje on tego jak wygląda gra... wg mnie jest naprawdę ładnie (choć ciężko się wypowiadać po 10 min grania przed pracą) a do wowa przynajmniej graficznie nie jest podobna.

jakiś taki wychudzony...
Atletycznie zbudowany, co by mógł śmigać zwiewnie z mieczykiem ;P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2011, 09:42:00 wysłana przez sparhawk »

Offline Apos

• Administrator
  • Nowy
  • Szacun: 23
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 01, 2011, 15:13:53 »
► The Old Republic - Huttball PvP (Jedi Sentinel)

Offline MataDor

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2011, 08:59:57 »
widzę że TOR to jednak będzie niezły wypasik :)
Spar już mi mówił że jest nieźle, a potwierdizli to znajomi z Delty którzy też w bete nasuwają, z tym że oni to są grą zajarani opór, Solimo to już kombinuje żeby większą ekipę znajomych zebrać do grania razem tak mu się podoba :)

a ja do 22 grudnia musze czekać  :(

ciekawe czy zresetują postacie z bety czy zostawią

to jedyna pozycja która kupię od EA, chyba że wrócą na steam'a
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 09:19:27 wysłana przez MataDor »
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline gehuzz

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 03, 2011, 09:34:48 »
Matadziu czemu do 22 grudnia? to nie przewidujesz w betę grać?;p
btw. im więcej ludzi tym lepiej, bo w sumie tworzenie gildii dla 12osób czy mniej to też trochę bezsensowne, bo wtedy nie da się nic osiągnąć nawet jakichś wyższych poziomów gildii..dlatego trzeba rekrutować albo znaleźć jakąś dużą gildię
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 09:42:00 wysłana przez gehuzz »
]

Offline MataDor

• Administrator
  • Nowy
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 03, 2011, 09:51:20 »
Matadziu czemu do 22 grudnia? to nie przewidujesz w betę grać?;p

poprostu nie sądzę żeby jeszcze dolosowywali klucze do bety, dlatego my pewnie musimy czekać na premiere

Solimo będzie miał sporo ludzi to się najwyżej dołączymy do nich albo oni do nas(jak u nas będzie sporo grajacych), będzie dobrze :)

* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Ja jestem skrajnie krytyczny. Generalnie jest jak mówił niedawno bandyta Sikorski „ Polska to Państwo jedynie na papierze”.  To że mi osobiście się dobrze żyje, nie wpływa na to że widzę w jakim bagnie jest ten kraj i jak miliony Polaków ledwo wiążą koniec z końcem. Jak by nie patrzyć Polacy są w tej chwili ekonomicznymi niewolnikami europy zachodniej (niemców, francuzów). A rządząca chołota traktuje to wszystyko jak koryto.
    Wrzesień 18, 2017, 14:29:07
  • MataDor: a wracając do spraw przyjemnych, polecam Prey'a od Arcane, świetne rpg :)
    Wrzesień 18, 2017, 14:47:54
  • sparr: A masz porównanie wg faktycznych danych jak wygląda sytuacja w takich państwach jak wymieniasz ? zdziwiłby się jak wielu jest niemców i francuzów którzy też żyją w skrajnej nędzy. To że gospodarki ogółem są dużo bardziej rowinięte, nie oznacza że nie ma też takich problemów jak w Polsce. Powiem szczerze, ja wiem, że każdy chce żeby wszystko było jak najlepsze i żeby było jak najmniej problemów, ale na wiele rzeczy trzeba spojrzeć trochę z szerszej perspektywy. Poza tym krytyka, w odróżnienia od tego jak łatwo przychodzi w naszym kraju krytykowanie kogoś lub czegoś, powinna być poparta argumentami i rozwiązaniami jak zmienić obecną sytuację. Łatwo jest krytykować bez twardych argumentów, bo określenia że wszystko bvyło j źle a teraz będzie lepiej jakoś dla mnie nie są wymierne i nie wnoszą nic do dyskusji.... Jeśli pzez te 27 lat było tak źle to dlaczego większości (tak o dziwo większości - bo wg badań statystycznych aż 88% mieszkańców Polski) żyje się lepiej niż te kilkanaście lat temu. To samo tyczy się nazywania kogoś bandytą... wg definicji bandyta to osoba dokonująca napadów lub morderstw... jakoś nie kojarze, żeby takie zarzuty były postawione np. Sikorskiemu. Można się zgadzać lub nie z tym co dana osoba robi, ale jakoś jeszcze nikt wyroku prawomocnego na wcześniej wymienionym nie zasądził, a w Polsce do momentu orzeczenia winy mamy domniemanie niewinności... w odróżnieniu od np. takiego J. Kamińskiego, który uniknął wyroku tylko dzięki adrianowi. Kończąc ten mój przydługi wywód, powiem tylko, że mi też wiele rzeczy się nie podoba, z tych jakie były po 89 roku i tych jakie robiła poprzednia koalicja rzadząca, ale na pewno nie było to państwo w ruinie, jakim mogło być ze względu na globalny kryzys.... teraz nie mamy kryzysu, na rynkach gospodarki rosną i odbijają się już całkiem znacznie od dołów jakie zaliczały... niestety nasz kraj pomimo dobrej zmiany rośnie dużo wolniej niż reszta świata po kryzysie... dlatego mówie, warto spojrzeć na obraz z szerszej perspektywy a nie tylko doszukiwać się dzióry w cały w skali mikro
    Wrzesień 18, 2017, 14:58:10
  • sparr: a donośnie tego jak ludzie wiążą koniec z końcem, - to nie wiem czy wiesz, ale ja akurat mam dane z pierwszej ręki, gdyż moja Kaska pracuje w kadrach firmy ogólnopolskiej i wielu ludzi narzeka jak im się źle zyje itd... że jest beznadziejnie i nic nie można zrobić... tylko szkoda że nikt nie mówi, że ludzie nie przychodzą na rozmowy o pracę (średnio 7 na 10 osób, szczególnie w polsce wschodniej) nie przychodzi na rozmowę, albo np. bez absolutnie żadnego doświadczenia chcą zarabiać 2 średnie krajowe, bo inaczej im się nie opłaca, bo więcej mają z 500+ itd.... ludzie w Polsce są nad wyraz roszczeniowi, leniwi i krytyczni dla wszystkich tylko nie dla siebie. Do Warszawy przyjeżdża całą masa ludzi z miejscowości dużo mniejszych gdzie twierdzą że nie ma pracy.... która po prawdzie jest (znam kilku włascicieli firm, którzy od ponad roku nie mogą znaleźć pracwoników, bo nikt nie przychodzi.... dlatego zatruniaja ukraińców czy innych zza wschodniej granicy...) i Ci co przyjeżdzają mają wymagania takie, że mi czapka spada jak słucham (przykład w którym uczestniczyłem - chłopak z lublina... po studiach jest na rozmowie u mnie w firmie, rozmowa w której ja uczestnicze - koleś bez żadnego doświadczenia, z ledwo muśniętym angielskim rzuca ći kwotę 15 tysięc + samochód bo za mniej to mu się nie opłaca... no fkn comment
    Wrzesień 18, 2017, 15:09:01
  • MataDor: dla mnie bandyta to też osoba która działa na niekorzyść kraju którego jest obywatelem - więc dla mnie Sikorski to bandyta, tak jak i cała klika spod znaku Geremka, Michnika i reszty "towarzystwa", ale nie będę się już wynurzał bardziej bo może to tylko prowadzić do kłótni :P
    Wrzesień 18, 2017, 16:40:14
  • MataDor: jeszcze tylko dodam że jak patrzę za czym i na kogo ludzie w tym kraju głosują od 27 lat, i to po 50 latach komuny, to stwierdzam że ten system powoduje degeneracje społeczeństw na wiele, wiele lat, straciłem resztki wiary w demokrację o tym co się dzieje w PL, dodam że jestem wolnościowcem
    Wrzesień 18, 2017, 17:01:12
  • sparr: ale hamerykańsko - CoD:WW2 cinematic trailer  https://www.youtube.com/watch?v=9Fq83g_ZRfg
    Wrzesień 19, 2017, 09:12:41
  • MataDor: Trailer fajny, czekam na Wasze recki ;)
    Wrzesień 19, 2017, 11:15:47
  • sparr: sam będziesz mógł ocenić. Open beta będzie w weekend 29.09-1.10
    Wrzesień 19, 2017, 11:32:29
  • MataDor: A to stestuje się razem :)
    Wrzesień 19, 2017, 11:41:51
  • sparr: nadchodzące zmiany na Technical Test Server Rainbow 6 - https://www.reddit.com/r/Rainbow6TTS/comments/7152w7/tts_10/?utm_content=title&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=Rainbow6TTS - w skrócie Kapkan bedzie 2 speed/2 armor i będzie miał o jedną więcej pułapek, które będą bez lasera, ale nie będą śmiertelne tak jak teraz. Dodatkowo Blitz będzie szybszy niz aktualnie.
    Wrzesień 20, 2017, 09:18:30
  • sparr: właśnie sobie sprawdziłem - w tym sezonie rozegrałem już 50 ranków (czyli 1/3 wszystkich jakie rozegrałem) :) #nevergobacktocasual
    Wrzesień 20, 2017, 09:34:29
  • sparr: dodatkowo jak popatrzyłem, to zmieniła się ilość punktów w poszczególnych rangach. Aktualnie osiągnąłem 2500 MMR i mam silver2, w Operacjach red crow 2800 MMR dawało gold3 a w velvet shell 2800 MMR dawało gold 1 - widać idę na tym samym poziomie tylko zakresy MMR się zmieniły... trzeba się poprawić (mój najlepszy wynik to 3259 MMR i to jest najbliższy cel
    Wrzesień 20, 2017, 09:37:26
  • MataDor: Dokłądnie, nie ma to jak meczyki rankingowe w R6 :)
    Wrzesień 20, 2017, 09:42:45
  • mikeLL: @sparr tak se tłumacz :D (widać idę na tym samym poziomie)  -dziewczyny lubią "bronz" ;)
    Wrzesień 20, 2017, 11:15:55
  • sparr: ale ja już nie brąz :)
    Wrzesień 20, 2017, 11:33:56
  • mikeLL: GR.UZ
    Dzisiaj o 10:33:05
  • sparr: Deweloperzy publikujący gry na Steamie otrzymali e-maile od firmy Valve, mówiące o 9 nowych walutach, które pojawią się na Steamie jeszcze w tym roku. Jedną z nowości będzie pojawienie się złotówek w polskim regionie
    Dzisiaj o 13:21:05
  • MataDor: Wypas! ciekawe czy stawki będą zmniejszone odpowiednio pod polski rynek jak jest u ruskich... ale pewnie stawki zostaną te same co mają Niemcy...
    Dzisiaj o 13:32:01
  • sparr: nie spodziewałbym się tego... nas niestety obowiązują regulacje UE i Veleve raczej nie potraktuje nas preferencyjnie :/
    Dzisiaj o 13:42:05

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal