Kwiecień 27, 2024, 02:25:49

Autor Wątek: Age of Conan  (Przeczytany 48281 razy)

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2010, 15:29:27 »
@Final, alchemię to chłopaki z gildi mi doradzili. Faktycznie dobra rzecz, ale potrzebuje składników... Można nimi handlować, więc jeżeli coś macie wyślijcie mi na pocztę ;) Odeślę Wam megapotionki :).

@Spar nie ma problemu aby ktoś się wrócił i Ci pomógł. Kogo Ty masz niżej? Miśka? Jego warto podlewelować. Widziałem Finalowego Bearka wczoraj w akcji. Wspólnie (on 51, ja 47 lvl) kolesi na 48 braliśmy na klatę po 10 w tym bossów ;). Jeden rejon z którym się pieprzyliśmy z Wawerem godzinę, to z Finalem w 5 minut "wyczyściliśmy". Inaczej tego nie można było nazwać...

@Wawer, tylko że te raidy są od 80 lvl'a ;P Dlatego też szybko trzeba nabić. Co do Twojej postaci - odnoszę wrażenie że nie pasuje ona do Twojego stylu gry albo coś innego jest nie tak z nią. Ma niby fajnego DPS'a oraz czary, ale jest to postać do walki bezpośredniej, a posiada minusy klasy maga - zero obrony/zbroi. Nie ma też stunów, odrzuceń i innych defensywnych skilli/supportowych.

@Yankes, nie pierdol tylko kupuj grę i dawaj z nami. Widzisz jaka wyborowa ekipa jest ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2010, 17:30:43 »
Hmm na rajdy jak dobrze zagadacie to was wezma od 61 lvlu;) tylko ze wtedy robicie tylko za dps(dadza wam nauczyciela wiec nie padniecie a dps tez zadacie) ale to tylko jak bedziecie szli na rajdy T1..a teraz pewnie oni juz chodza na T2 i T3;p
Ja juz mam postep, bo sobie zainstalowalem gre i sciagnalem patche;p ale jeszcze sie waham bo sesja tuz tuz;/ ale z drugiej strony to wieczorami sie nudze i raczej nie chce mi sie od 20 do 23 uczyc;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
]

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 26, 2010, 20:24:50 »
@Apos

Ja mam BSa na 24 lvl wiec sporo do tyłu.... no jednak 2 tygodnie robią swoje

Mam też HOXa na 51... ale tak jak pisałeś do Wawera.... nie wiem czy nim grac... niby fajnie bo DPS w chuj, ale śmiertelność zbyt duża, za dużo ciosów z góry, więc jak ustawią tarcze 3xgóra to nic się nie zabiera.... no i nie pamiętam jak się nim gra :/

Mam też TOSa na 65 lvl i ta postacią uwielbiam grać, ale jest jeszcze na Was za wysoka, ale mam sporo rzeczy nie zrobionych wcześniejszych, np kolebki, amfiteatru itd. i chetnie bym je zrobił a TOS to nie doś ze dobry DPS to i dobry Heal

No i zacząłem robić jeszcze rasa z dodatku (kaitai czy jakoś tak) assasina. Musze zobaczyć jak nim się gra i czy dalej go będę rozwijał
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 26, 2010, 20:35:50 »
Cytat: "sparhawk"
@Apos

niby fajnie bo DPS w chuj, ale śmiertelność zbyt duża, za dużo ciosów z góry, więc jak ustawią tarcze 3xgóra to nic się nie zabiera...

Mam właśnie takie wrażenie. W sumie HOXem zacząłem grać bo czekałem  DT na Aposa ale jakoś tak wyszło że dokończyłem HoXem do 48 lvl a DT został mi na 34 lvl. Poza  tym chyba wolałbym DT jako Dps a nie tanka jak mam...
Sam nie wiem co robić. W sumie mógłbym zmienić build  i dodać sobie te punkty offline ale zostało mi trzy więc i tak będzie to 37 level. Trochę mało a ja nie mam aż tak dużo czasu żeby podgonić samemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Yab

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 447
  • Szacun: 7
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 26, 2010, 21:05:54 »
o czym w wogole gadacie? Czy mnie nie obrazacie przypadkiem?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2010, 21:18:44 »
@Gehuzz 61 lvl Hmmm jeżeli się zgadam z Liderem (on teraz ma 50 chyba) i Finalem to razem (tank, misiek z bufami oraz leczeniem i ja mega DPS z defem)  dobijemy do tego levela spokojnie w tydzień. Final mi opowiadał o jednym rejonie obok tego w którym jesteśmy obecnie - b. fajne questy i nie tylko. Gdy wbije 50 moglibyśmy tam uderzyć. Chciałbym jeszcze wcześniej skoczyć się na czarny zamek albo inne grupowe zrobić...ale to najlepiej całą ekipą (Wawer, Final, Lider i ja) + ktoś z gildi na 80 albo i Ty? :).

@Spar, tak jak pisałem zawsze ktoś może się wrócić. Lider bardzo dużo pomógł mnie i Wawerowi. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by Tobie pomoc.

HoX z tego co obserwuje po Wawerze to jest to bardzo wymagająca postać, która może wykazać się i rozwinąć skrzydła tylko w dużych party. Zawsze ktoś musi ściągać z niego mobki i patrzeć czy mu hpki nie lecą. Wiele razy miałem sytuacje walcząc z Wawerem gdzie krzyczałem mu że HP mu leci, a chwile potem padał i samemu musiałem dobić mobki. HoX byłby wporzo gdyby przekładał użycie czarów nad walkę bezpośrednią jak typowi magowie. Oni mają śmiercionośne i skuteczne czary, aby zlikwidować moby zanim te dobiegną do nich. Jeśli nawet to summony walcząc dalej za maga. HoX ma użycie broni białej + zbroje płócienne...

ToS, dobra rzecz. Na pewno przyda się na wyprawach ;).

Assem latałem na trialowej wersji. Postać jest fajna, interesujące ma ataki DpS oraz DoT i skille, ale w/g mnie największy fun jest grać nim na PvP  :illkillyou: . Na PvE - jeżeli pierwszy zaatakuje - wygra. Ja nim bossów na większych levelach kosiłem, ale wymagało to dużo cierpliwości aby wpierw pomagierów zabić, a potem danie główne. W walce przeciw grupce był słaby, choć dużo zależały tu od krytyków.

@Wawer na tych niskich poziomach nie opłaca Ci się dodawać offline punktów. Po levelu 60 lepiej...

@Yab to tak troche jak z teamplayem w WoT. Każdy ma swoją rolę, specjalne umiejętności i miejsce w teamie ;) Tylko zamiast czajników są megarozpierdalaczory ;)
ps. Nikt Cie nie obraża, ale jak chcesz to pogadam z MajesticO aby wymyślił na Ciebie disia  :loleczek:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2010, 03:43:57 »
Z tym moim Hoxem to było tak, że sobie nim grałem z nudów jak Apos zaczynał i plan był taki, że później miałem lecieć normalnie DT. Ale na początku mi się spodobał i fajnie się tym grało więc jakoś mi się zapomniało i leciałem dalej. A dalej okazało się, że niełatwo się tym gra i postać średnio do mnie pasuje. Generalnie to typ dla cierpliwych i ostrożnych. I ja bym go widział jako "drugą" postać. Im dalej z lvl tym trudniej, szczególnie w pojedynkę lub w małej grupce. W dużych grupach pewnie ma jakieś zalety ale mimo niezłego Dps ten brak zbroi czasem doskwiera aż nadto.

Dlatego wróciłem do DT z tym, że robię go na Dps a nie jak mi proponował gehu poprzednio na tanka. Gra mi się nieźle, nawet samemu. Tyle, że na razie mam dopiero 39 lvl i pewnie kilka razy będę potrzebował waszej pomocy, żeby trochę nadgonić. Generalnie trochę czasu zmarnowałem ale przynajmniej, dzięki temu, że klasa sprawiała mi trudność dużo łatwiej ogarniam teraz Mhrocznego Templariusza :język2:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline **LIDER**

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 805
  • Szacun: 6
  • *Seven Steps Behind*
    • www.enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2010, 08:02:12 »
Cytat: "Apos"
@Spar, tak jak pisałem zawsze ktoś może się wrócić. Lider bardzo dużo pomógł mnie i Wawerowi. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by Tobie pomoc.
A Wy kurwa co? lvl będziecie nabijać ? Chuja wracać się czarnych :rotfl:

btw coś wam kiepsko lvl poszedł wczoraj i przed wczoraj.... :nieich:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »


Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2010, 10:06:09 »
ja pierdykam, ale ogrzycie :D kuzwa jego mac :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 27, 2010, 10:33:11 »
Cytat: "booli"
ja pierdykam, ale ogrzycie :D kuzwa jego mac :D
Wylales mi to z ust :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 27, 2010, 11:28:57 »
Cytat: "**LIDER**"
Cytat: "Apos"
@Spar, tak jak pisałem zawsze ktoś może się wrócić. Lider bardzo dużo pomógł mnie i Wawerowi. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by Tobie pomoc.
A Wy kurwa co? lvl będziecie nabijać ? Chuja wracać się czarnych :rotfl:

btw coś wam kiepsko lvl poszedł wczoraj i przed wczoraj.... :nieich:
Jakbyś przyszedł albo jakiegoś murzynka podesłał byłoby lepiej. :język2: POza tym nie graliśmy do 4 jak ostatnio :loleczek:
No ja się wkręciłem z tą zmianą więc się cofnęło ale teraz działam DT w Dzielnicy szlachty i choć w pojedynkę to jakoś idzie.

@booli, Inermis co tu dużo mówić... fajnie się gra.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 27, 2010, 11:39:27 »
@Lider mało graliśmy wczoraj... Tzn Wawer powrócił do starej postaci, a ja alchemię zrobiłem T1 i pozwiedzałem. Z pomocą gehuzza sanktuarium odwiedziliśmy, mnie fajny mieczyk wypadł a Wawerkowi kiecka chyba.

Heh, jak zazdroszczą, że... no właśnie... fajnie się gra ;) AoC to pierwsza gra od czasu wyczesanego Killing Floora dla której zarwałem nockę  :illkillyou:

ps. i zgodnie z obietnicą nie będę pisać tak długich postów jak poprzedni :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 27, 2010, 13:35:31 »
a pisz przynajmniej sie cos dzieje;pp
Ja ogolnie musze wszystko od poczatku ogarnac z UI na czele, bo sie rozmieszczenie pomieszalo a nie pamietam juz dokladnie jakie skille gdzie mialem itd;p
Dzisiaj moge wam tam wieczorkiem znowu cos pomoc, albo barbem pobiegam tylko ze on juz ma 65lvl;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
]

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 27, 2010, 14:07:26 »
skille to sie binduje pod klawisze, a nie w ramki na pasku do klikania, kuzwa, chociaz nie lamcie tam, jak juz cos gracie...

@Apos - nie wiem czego mam Wam zazdroscic, levelowania, czy tego, ze poza tym to end-game w AoC prawie nie istnieje?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Gul

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Szacun: 2
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 27, 2010, 14:49:26 »
nie no trzeba przyznac ze do 80lvl AoC gra sie super, ale potem jest to najgorszy mmo jaki gralem w zyciu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal