Marzec 28, 2024, 14:30:31

Autor Wątek: 2015 | Co tym razem.  (Przeczytany 34293 razy)

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
2015 | Co tym razem.
« dnia: Styczeń 21, 2015, 23:14:41 »
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&v=UPK30Q7_2s8&x-yt-cl=84411374&feature=player_embedded

POLECAM, na allegro można kupić za nie całe 100 zł, u mnie już czeka na steamie, byle do premiery.
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2015, 08:52:37 »
właśnie się doczytałem że to produkcja Turtle Rock, studia odpowiedzialnego za L4D, czyli biorę w sumie w ciemno, kupię w przyszłym tygodniu, czyli Easy będzie można w coś znowu razem pograć :)
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2015, 12:42:32 »
Tak jest od  Turtle Rock.

Grając w bete, od dłuższego czasu nie czułem tego uczucia nudy, prawie każda gra w EVOLVE wyglądała inaczej, dobrze się bawiłem...ba nawet chciałem więcej jak się beta skończyła, a łupałem parę godzin dziennie. A to i tak był tylko jeden tryb gry i 3 mapy, normalnie będą 4 tryby i 16 map. Dodali już kolejnego potwora i 4 klasy hunterów.

Przez ten czas zdążyłem odblokować wszystkie klasy przez co mogłem sprawdzić która mi najbardziej odpowiada.

Każda z klas ma cztery umiejętności.

Czyli:

1: Trapper - odpowiedzialny za tropienie i więzienie potwora.
2: Support - ochrona drużyny, głównie tarcze lub niewidzialność
3: Medic - wiadomo
4: Assault - robi główny dmg w drużynie.

Także ja albo Trapper lub Support, z czego Supporta i Medica trzeba nieźle ogarnąć bo to oni podtrzymują drużynę przy życiu.

Sam system wybierania klas jest zajebisty, wchodzisz do gry i ustawiasz kolejność kim chcesz grać, system działa bardzo dobrze, np. jakiś koleś też wybrał te samą klasę co ja to w jednym meczu gra on, a w drugim już ja, i tak na zmianę, ale 90% czasu grałem tą klasą jaką wybrałem.

LAGÓW nie było żadnych, grafikę ustawiłem na max i nie było żadnych ścin, nawet jak był kocioł, po prostu wszystko chodzi pięknie.

Także ogólnie polecam i mam nadzieje że tych dwóch jeszcze się znajdzie, gra jest czymś nowym, 4v1 chyba jeszcze nie było, a tutaj jest to zrobione naprawdę dobrze.
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2015, 13:14:09 »
Ja na bank Support lub Medyk, lubię takie klasy najbardziej :)
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2015, 14:27:35 »
Niezła posucha jeśli chodzi o premiery ciekawych gier w najbliższych miechach, poza Evolve i Sunless Sea które bankowo kupuję to nic nie widać… dopiero W3 w maju. Może stanie się cud i Techland nie spieprzy Dying Light, bo chętnie bym w to pograł, wygląda ciekawie w każdym razie
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline **LIDER**

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 805
  • Szacun: 6
  • *Seven Steps Behind*
    • www.enclave.pl
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2015, 18:36:56 »
Miało być tak pięknie a tu same obsuwy... GTA 5, Wiedźmin 3, Batman: Arkham Knight, Project CARS i MGS V :TTP (bez daty premiery jeszcze)  :-X
Najlepsze jest to, że 4/5 gier to tytuły zapowiadane na 2014 rok  8)


Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2015, 22:08:51 »
Jak chcecie kupić EVOVLE z allegro to jeszcze dzisiaj od tego Pana:

http://allegro.pl/evolve-1dlc-steam-automat-preorder-i4981365875.html

Jest najtaniej, najwięcej sprzedanych, właśnie od niego kupiłem, no i masz + skina do potwora :D

Na keye, fabrykakluczy albo gamescode jest 20-30 zł. drożej.


A z grami na 2014 to racja, większość tytułów przesunięta na 2015 :D
Ogólnie czekam tylko na Wiedźmina i EVOLVE, słyszałem że w Dying Light ma być coop, więc jak Matadiu kupisz to może też się skusze, o ile ten coop będzie fajnie wyglądał.
Teraz tylko Guild Wars 2 i czasami Assassin's Creed, a Dragon Age Inqusition świetna gierka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2015, 22:13:07 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2015, 23:08:26 »
no ale z tego co czytalem, to za nowe mapy/potwory/klasy trzeba bedzie boolic dodatkowo, albo beda jako dlc, albo mikro trans :/

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2015, 23:48:18 »
Jak pisze Turtle Rock

"“There’s nothing that pisses me off more than useless DLC,” says Turtle Rock Studios Creative Director, Phil Robb. “It’s got to mean something – it’s got to add something significant to the game…and that’s what we’re shooting for with our upcoming Hunters and Monsters.” That has been a guiding perspective behind how we are releasing extra content for Evolve. So, let’s take a look at what you get.

In the Game, on day one:
Just so that it’s all in one place, this is what comes with the game on February 10th:

    12 Unique Maps – each with a variety of modifiers that can drastically affect each match
    12 Hunters (Abe, Bucket, Cabot, Caira, Griffin, Hank, Hyde, Lazarus, Maggie, Markov, Parnell and Val)
    3 Monsters (Goliath, Kraken and Wraith)

Free Maps, Forever

There’s nothing worse than getting left out because you didn’t pony up extra cash for a different bundle. Phil recently vowed on IGN that you will never have to pay for additional maps that get built. “First thing we said was that we can’t break the community up, so all of our maps will be free. We never want anyone to get booted off a server because they haven’t bought something.”

Turtle Rock’s Chris Ashton adds, “We are committed to this game and creating a lot more down the road. We have people on the team looking forward on what’s coming next for Evolve."

Z tego co jeszcze dalej udało mi się wyczytać, wszystkie mapy będą w formie darmowego DLC, a potwory lub hunterzy już jako płatne DLC, z tym że jeśli nie kupisz to i tak możesz grać z kimś kto go ma, trochę badziew, ale w sumie coś jak z kupowaniem nowych postaci do lola ;p

Czyli nie ma czegoś takiego jak w BF, że nie masz dodatku to spierdalaj nie pograsz z ludźmi którzy mają, poprostu nie masz postaci to nie masz, ale grasz jak wszyscy, z tym że tych nowych postaci jeszcze nie ma i nie wiem ile będą kosztować.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2015, 23:52:44 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2015, 09:37:12 »
Dobra, Evolve zakupione z tego linka od Ciebie Easy. Jak już przysiadłem do allegro to łyknąłem też.... Dying Light... fuck it.... chcę to i tak sam zobaczyć. Też Easy liczę że co-op tu da radę i będzie fajny, to może się skusisz i razem się pogra :)
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2015, 09:43:27 »
zapomniałem o MGS V :TTP które wspomniał Lider, szczerze to po przejściu "demowego" MGSV: Ground Zeros nie wiem czy to nie będzie nawet lepsze od wieśka nowego... wypas pozycja się szykuje
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2015, 10:46:20 »
Matador wiesz może jak wygląda coop w Dying Lite ? przechodzi się całą kampanie czy to jakieś tryby gdzie np. bronisz bazy albo wyścigi.

Kupiłeś wersje +DLC Be The Zombie ?
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2015, 10:58:48 »
Kupiłem na allegro grę razem z DLC Be The Zombie.
Z tego co czytałem możesz przejść cała kampanie w co-opie w max 4 graczy. Mają być jeszcze jakieś tryby "versus" czy jak. Mnie głównie interesuje po prostu kampania.
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2015, 12:13:37 »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: 2015 | Co tym razem.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2015, 13:45:52 »
Wygląda dobrze, na dniach kupię bo premiera już za tydzień :)

Ale i tak prio dla mnie to EVOLVE
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal