Kwiecień 23, 2024, 11:47:11

Autor Wątek: BLOPSII  (Przeczytany 11252 razy)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
BLOPSII
« dnia: Listopad 13, 2012, 09:22:06 »
A IGN dało BLOPSII 9,3... http://uk.ign.com/articles/2012/11/13/call-of-duty-black-ops-2-review

nosz kurwa... przecież to jest jakiś żart... Zagrałem w BO2 i moge otwarcie powiedzieć, że niczym poza kilkoma niuansami nie różni się to od MW 2/3

W recenzji MOH:W zarzucali grze, że jest liniowa, że nie wnosi nic nowego, ze za dużo jest "sekwencji" (wciśnij LPM, wciśnij PPM), że multiplayer nie wnosi nic nowego poza fireteams (przypomnę ocena 4/10)

Za to BO2 wnosi "fchuj"... jedyna nowość w stosunku do poprzedników odnośnie SP, to możliwość wyboru sprzętu do każdej misji, choć i tak każdy wie, że za chwile trzeba będzie ja zmienić, bo np. zabraknie amunicji...
W MP jedyne co zmienili, to inne podejście do tworzenia klas w sytemie "pick 10", czyli wybiera się 10 rzeczy, a jak je poukładasz to twoja sprawa, czyli możesz mieć zamiast broni tylko pistolet, dodatek do niego i 8 perków...

poza tym, to dokładnie taki sam cod, z taką samą grafiką (nie wiem gdzie tu jest to dx11), takim samym systemem strzelania, choć w sumie nawet gorszym (jakiej broni nie wybierzesz, to strzela prawie tak samo - 0 recoila, smg strzelające przez cała mapę, jedyne czym się różnią to szybkością strzelania... do tego dochodzi dokładnie taki sam jak MW system lobby, gdzie jedynie wybierasz rodzaj gry i wrzuca Cię do gry (podobno na serwer dedykowany, tylko jak to sprawdzić...), bez możliwości zmiany teamu podczas gry

Ogólnie moja ocena byłaby zdecydowanie odwrotna... no może za błędy w MOH:W obniżyłbym mu ocenę do 8/10... a BO2 nie zasługujue na więcej niż 4/10.

IMO w MOH:W zdecydowanie lepiej czuć postać, broń. Lepiej czuć szybkość podczas sprintu, czuć jak naboje wchodzą w mięsą, a nie tak jak w BO2 ma się wrażenie, ze strzelasz pestkami do plastikowych ludzików... pew pew pew...
Na dodatek takie rzeczy jak wślizgi, czy "panterki", rozstawianie broni, oraz perki, które nie są przesadzone i trzeba na nie zasłużyć dodają grze smaku...

PS.
I jak tu nie mówić o tym, że ACTV nie płaci za recenzje...
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 02:51:28 wysłana przez Wawer »

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2012, 09:29:11 »
no placi i to na kazdym froncie... od dystrybutorow po dziennikarzy :( bieda po prostu... az mnie kurwica strzeli, jak przeczytam na polskich portalach, ze gra jest taka i taka, ze liniowa, ze wtorna, a potem jeb 9/10

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2012, 11:35:14 »
Ciekawe oceny na Metacritic

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops-ii (3,1 user score)

oraz
If Doom was done today (Part 2)
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 12:33:06 wysłana przez sparhawk »

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 14:14:59 »

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2012, 15:42:56 »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2012, 16:01:45 »
http://www.cdaction.pl/news-29728/fail-roku-pliki-z-mass-effectem-2-na-drugiej-plycie-call-of-duty-black-ops-ii.html

epic game fail


fail że hej ;p
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2012, 16:39:59 »
tia no tego to nie było jeszcze, czy jeszcze coś nas zaskoczy :D ?

Offline **LIDER**

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 805
  • Szacun: 6
  • *Seven Steps Behind*
    • www.enclave.pl
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2012, 17:19:08 »
    We have some fixes coming, but we wanted to make you aware of these issues right away in case they affect you:

        A crash may occur if no DLC is owned when joining on a player that is in the Nuketown 2025 lobby.
        Having both an on-board audio device and a PCI sound card enabled at the same time may result in a crash.
        A crash may occur if the user tries to run the game without an audio device installed.
        Changing resolution while livestreaming may result in a crash.
        When viewing a film as a party, users may get a crash if the party leader leaves while the film is buffering.
        Loading Movies might not play if a user unplugs a USB audio output device after the game has launched.
        Users may lose functionality after locking their PC while a loading movie is playing
        A steam error may appear after selecting update when prompted with a “Game Settings Have Changed” message. Launching the game again will resolve this.

Other Known Issues:

    Could not load default asset ‘fonts/720/consolefont’ for asset type ‘font’ - this issue appears to be related to users in Russia and Poland running their clients in English. Setting the game back to the correct language appears to resolve the issue.
    Dependency Failure error when launching game - caused by the game not being fully installed on user's machine. Installing all components of the game (SP, MP, & Zombies) before launching appears to fix the issue.
    Crash at the boat scene in the 2nd mission - Specific to Nvidia graphics cards. Treyarch working with Nvidia on a fix.
    Misc. crashes and freezes - please see the Installation Issues, Game Crashes, and Support Information for further assistance.

 ;)


Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Odp: MOH Warfighter
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2012, 23:04:29 »
!

o_O

btw, czy mogę prosić jakiegoś admina o przeniesienie postów o BLOPS2 do oddzielnego tematu ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2012, 23:06:47 wysłana przez sparhawk »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Odp: BLOPSII
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 14, 2012, 03:00:26 »
Proszę bardzo...

Ja w te oceny gier w ogóle już nie wierzę, generalnie rynek gier jest zjebany i chyba się nie doczekam na strzelankę w "starym" stylu, z modami, customowymi mapkami itp.

Offline Daazzz

  • enclave - Members
  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Szacun: 4
  • Si vis pacem, para bellum
Odp: BLOPSII
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 14, 2012, 08:33:37 »
A mówili że MOH:W to shit a BLOPSII to będzie rewolucja.... ta jasne...

btw @spar, @mikeLL, będziecie dziś wieczorem? Mam wolny wieczór i mógłbym trochę pograć ( względnie polamić ;)) w moh-a..

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: BLOPSII
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2012, 09:22:23 »
Niestety jest tak, że (tak jak napisał Wawer) rynek gier jest zjebany i chyba poza grami indie i kilkoma wyjątkami jeśli chodzi o większe produkcje, to dostajemy gry bądź bardzo słabe, bądź względnie dobre, jednak nie dokończone.
Patrząc na rynek, to widać że, wydawcy naciskają na developerów, aby wypuścili grę w określonym terminie bez względu na stan techniczny produkcji, a przez to, że wszyscy mamy internet to przecież można wydać łatki... ogólnie masakra.

I tu się z Tobą Daazzz zgodzę... Wszyscy w necie zjebali MOHW jak burą sukę, za rzeczy, które w innych przypadkach są albo chwalone, albo pomijane...
Zresztą ta sama sytuacja była z Homefrontem, który nadal uważam, za jedną z najlepszych produkcji FPS.
Zarówno BLOPS2 jak i MOHW mają błędy... tego nie da się ukryć... jednak MOH wprowadza jakąś innowacyjność do rozgrywki, a poza tym wygląda tak jak gra wydana w 2012 roku. O BLOPS2 nie można tego powiedzieć. Poza kilkoma drobiazgami (tak jak pisałem wyżej - możliwość wyboru ekwipunku w SP i całkiem fajnie zrobiony system tworzenia klasy w MP) to nic nowego nie wprowadza i to nadal takie samo Call of Duty, przez jednych wielbione, a przez drugich znienawidzone. To niestety gra, która z powodzeniem mogłaby być wydana w 2008 roku, nie 2012... A na dodatek w odróżnieniu do pierwszego BLOPS poszła bardziej w stronę MW i jest już grą typowo na konsole i została wykastrowana już ze wszystkiego co było "PC like" z pierwszej części...
Ja nie mówię, że jest to gra zła... zawsze lubiłem CODy za ich rodzaj rozgrywki, który nie wymagał wielkiego myślenia, pozwalał na szybkie odreagowanie stresu i dobra zabawę jak ktoś lubi tzw spray&pray ;)  i nadal tak jest...

Jednak osobiście uważam, że MOHW jest dużo lepszą grą, mimo wkurwiających rzeczy... jednak te rzeczy w 95% nie są związane już z samą rozgrywką... bo ona sama w sobie jest bardzo bardzo miodna...
Tego niestety już o CODzie (chyba się starzeje) już nie mogę powiedzieć...

PS.
@Wawer dzięki za przeniesienie postów
@Daazz ja będę, ale dopiero po meczu z Urugwajem i fajnie, że będziesz, to Peter nie będzie płakał że jest z jakimiś lachociagami w fireteamie ;)

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: BLOPSII
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 14, 2012, 09:53:42 »
http://blog.bioware.com/2012/11/13/were-answering-the-call/

Cytuj
Rumor has it that about a thousand customers who purchased Call of Duty: Black Ops II for PC today were also treated to a surprise copy of Mass Effect 2. If you were one of the affected, chances are you thought it was a mistake, but we prefer to think that it was an omen, and when the universe talks, you should listen.

If the universe thinks that you should be playing Mass Effect right now, who are we to argue? In fact, we want to help! The first fifty fans affected by this phenomenon to send us a picture holding their special disc 2 will receive a code for a FREE PC copy of Mass Effect Trilogy.

Remember, in order to qualify, YOU must be in the picture, and disc 2 of your Call of Duty: Black Ops II must be visible. Got it? Then send your photo to community@bioware.com and you could be playing your very own Mass Effect Trilogy in time for the weekend!


lol

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal