Forum otwarte > Hyde Park

Sprzedam - Kupię - Zamienię

<< < (2/23) > >>

mikeLL:
:zajebiście:

kaczy:
cześć,

sprzedam motorolke v9 full zestaw do października jeszcze gwarancja, stan dobry

minimum jakie mnie interesi 200zł

możliwość obejrzenia w Wawie

pozdr

Apos:
grzecznościowo:

Znajomy sprzedaje kartę muzyczną Creative X-Fi Xtreme Gamer za 100zł (z pudełkiem, ze wszystkim, nowa kosztuje 300zł). Jeżeli ktoś chce tanio zupgradować swojego soundhack'a to jest okazja :). Kartę sprzedaje ponieważ zakupił Xonar'a.

coval:

--- Cytat: "Apos" ---grzecznościowo:

Znajomy sprzedaje kartę muzyczną Creative X-Fi Xtreme Gamer za 100zł (z pudełkiem, ze wszystkim, nowa kosztuje 300zł). Jeżeli ktoś chce tanio zupgradować swojego soundhack'a to jest okazja :). Kartę sprzedaje ponieważ zakupił Xonar'a.
--- Koniec cytatu ---


a ma do niej panel przedni? bo ja mam Creative Soundblaster X-Fi Titanium Fatality Pro  ale bez tego panelu...  :smutny:
dlatego zainteresowany byłbym samym takim panelem jeśli jest taka możliwość i jakby pasował do mojej dźwiękówki  :oczko:

Apos:

--- Cytat: "coval" ---
--- Cytat: "Apos" ---grzecznościowo:

Znajomy sprzedaje kartę muzyczną Creative X-Fi Xtreme Gamer za 100zł (z pudełkiem, ze wszystkim, nowa kosztuje 300zł). Jeżeli ktoś chce tanio zupgradować swojego soundhack'a to jest okazja :). Kartę sprzedaje ponieważ zakupił Xonar'a.
--- Koniec cytatu ---


a ma do niej panel przedni? bo ja mam Creative Soundblaster X-Fi Titanium Fatality Pro  ale bez tego panelu...  :smutny:
dlatego zainteresowany byłbym samym takim panelem jeśli jest taka możliwość i jakby pasował do mojej dźwiękówki  :oczko:
--- Koniec cytatu ---

Nope, to wersja bez panelu. Takie panele czasami na allegro sprzedają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej