Forum otwarte > Hyde Park

MetallicA 2010 Warszawa, Bemowo

(1/11) > >>

Apos:
Z racji, że część osób z enclave wybiera się na tegoroczny koncert Wielkiej Czwórki oraz zamierza wyruszyć na after party w jednym z warszawskich klubów, postanowiłem założyć ten temat.

Czasu sporo, póki co podaje informacje jak ma wyglądać koncert najlepszych ;)



Data: 16.06.2010 (środa)




Rozpiska festiwalu:

14:00 Otwarcie bram
15:50 - 16:35 Behemoth
Mastodon - występ odwołany*
16:55 - 17:40 Anthrax
18:00 - 19:00 Megadeth
19:30 - 20:30 Slayer
21:00 - 23:00 Metallica
Uwaga! godziny mogą ulec zmianie!

Mastodon odwołał całe swoje tourne po Europie ;(

W/g planu MetallicA ma skończyć o 23:00 (na 99% nieśmiertelnym kawałkiem zamykającym każdy koncert - Seek and Destroy), ale z autopsji wiadomo mi, że cały show się przedłuży. Mimo tego chcemy coś zabalować tego dnia :) Ja w tej kwestii polegam w pełni na Wawerowskim i jego znajomości okolicy :)

Inermis:
Jak ktoś nie ma biletu to spoko, wystarczy być na bemowie. Wczoraj jak było AC/DC to znajomi w domach mówili że wystarczyło okno otworzyć i już się było na koncercie ;)

Wawer:
Generalnie przyjezdnym proponowałbym zostać do piątku tzn... po koncercie małe co nieco a w czwartek wieczorem balety na mieście.
Ja w każdym razie mam urlop - od środy do roboty nie idę...

Btw koncert powinien skończyć się o czasie - z tego co wiem taka jest umowa z miastem czy cuś...

Apos:
@Inermis z całym szacunkiem ale Ty chyba wiesz, że przez otwarte okno to można sobie posłuchać młota pneumatycznego, a nie takiego zespołu jakim jest MetallicA ;). Na AC/DC też bym pojechał gdyby nie cena... 200zł za samo AC/DC to trochę za dużo.

@Wawer, ja polegam na Tobie i dobrze o tym wiesz ;P Zrób gitarę na czwartek!

Wawer:
Przymierzam się  :nieich:
A nawet jak nie będzie zrobiona coś tam pobrzdąkamy bo z pracy powinę klasyka więc gitarki będą dwie.
Tak myślę, że nocka po koncercie to czas raczej na 2/4 piwka bo późno będzie i nie wiadomo kiedy będziemy w okolicach piwkowych ale na czwartek zarezerwuję w jakiejś knajpce miejsce tylko muszę wiedzieć ile osób.
Liczę na to że pojawią się też osoby, które na koncert się nie wybierają a mieszkają w Warszawie - pozdro Inermis/Matador/Natt/Dziq i kto tam jeszcze jest. Pewnie zawita Guz z Clevim, nie wiem czy Grottu będzie.
Co do Grotta - Mikell zostajesz na dłużej? Bo jesli tak zadzwonię do łobuza w sprawie noclegu.

Jest jeszcze opcja, jeśli więcej osób będzie w czwartek w dzień, żeby go nie zmarnować - mam pewien pomysł ale muszę wiedzieć ile osób będzie.


Btw Slayer tylko godzina???? KURWA JEGO W DUPĘ MAĆ.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej