Marzec 29, 2024, 12:36:18

Autor Wątek: A może by tak .....  (Przeczytany 24819 razy)

Offline NightMaX

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 204
  • Szacun: 12
A może by tak .....
« dnia: Marzec 22, 2016, 11:56:18 »
Bry ...
pamiętam czasy, kiedy kiedy ta strona żyła ...
pamiętam czasy, kiedy na forum latały posty częsciej niż na komunikatorze....
pamiętam czasy, kiedy pomimo grania w jednej drużynie żarliśmy się na różne tematy czy to na TS czy też na forum...
pamiętam czasy, kiedy zaraz po kłótni wchodziliśmy rozegrać klanówkę i graliśmy jak jeden organizm bez szemrania słuchając dowódcy...

Przeszliśmy wspólnie przez wiele gier - początki na BF1942 potem nadszedł BF:Vietnam ... BF2... CoD... RO... WoT.. pewnie wszystkiego nie wymieniłem, ale też pamięć już nie ta.
Kiedy zaczynałem swoją przygodę z grami multi w 2002 roku mając 26 lat traktowałem to jako chwilową modę, wychowany na singlach nie potrafilem sobie wyobrazic jak mozna "ogrnąć" bandę obcych ludzi dążących do jednego celu w grze (nie istniały wtedy jeszcze tak zaawansowane komununikatory głosowe.. a w zasadzie to nie pamietam zebym używal wtedy jakiegokolwiek)... ta 14 lat grania w multi... na karierę w esporcie urodziłem się za wcześniej, niemniej miło wspominam nasze wspólne klanówki oraz czas spędzony w wirtualnym świecie , porażki i zwycięstwa kiedy dorośli już w większości ludzie cieszyli się jak dzieci że ich "pixelki" wygrały z przeciwnymi "pixelkami".

Czas mijał, zmieniały się priorytety, pojawiły się realne problemy życiowe, dom, rodzina - kto z was tego nie zna :)... ludzie w klanie się zmieniali jedni odchodzili, pojawiali się nowi i zostawali nawet już nie grając aktywnie.... bo coś co było największą siłą tej drużyny to chęć przebywania na TS z ludźmi z którymi się kiedyś grało oraz czasem spotykało czy to na LanParty czy też na zwykłym chlaniu. Klan przezywał wszystkie etapy - rozkwit, stagnację, "sen zimowy", reaktywacje itd...

Po co to piszę ? A no po to, że tak się zastanawiam czy istnieje realna szansa, żeby jeszcze raz spróbować pokazać, że pomimo tego, że wiek już nie ten  ;) , że refleks już nie ten, to dalej możemy stanowić drużynę która swoim zgraniem jest w stanie pokazać "młodym wilkom", że stara gwardia potrafi czasem jebnąć z basi między oczy !........

... i chyba to byłoby na tyle ... jeśli macie kontakt z ludzmi z klanu namówcie ich na to żeby tu zajrzeli - sprawdzimy co z tego wyjdzie :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 12:09:28 wysłana przez NightMaX »

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2016, 13:52:27 »
Max, jest tylko jeden problem, nie ma od dłuższego czasu tak dobrych multi jak były kiedyś. Do mojego top 3 gier klanowych, czyli króla BF'42, Nama i RO nic nie da się porównać od dawna.  To były klasyki idealne pod klanówki z mega klimatem. Teraz w większości multi nawet nie da się ustawić własnego serwa żeby można przeprowadzić na nim klanówkę, nie wspominając o innych udogodnieniach do klanowego grania.
Opłacam mały serwer TSa żebyśmy mieli gdzie siedzieć, pogadać, pograć. Tak więc grywamy tu sobie różne pozycje, ale w mniejszym gronie bo masa ludzi już dawno tu nie zagląda.
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2016, 14:01:25 »
Chyba jedyny fps, który aktualnie nadaje się i jest grany to CS:GO, Wodzu, Capibar, Festador i spółka z tego co wiem to razem w to grają;) A tak poza tym to raczej nie ma w co grać:/
A jak chcemy wrócić do czasów WW2 to trzeba poczekać na https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4/description ;) ale kiedy go wyprodukują to już kwestia niewiadoma.
Wiadomo można też pograć w PlanetSide 2 co z resztą pewnie Spar zaproponuje:) ale niestety mimo usilnych starań nie udało mu się nas do tego namówić. Battlefront to stricte arcade gierka, w której od niedawna można tworzyć prywatne mecze na serwerach EA, ale do grania klanowego się nie nadaje.
]

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2016, 14:32:13 »
dokładnie Gehu, na chwilę obecną jedyny fps który ma prawdziwą scena klanową to chyba tylko CS:GO, ale to nie moje klimaty klanowe mimo że gra jest bardzo dobra.
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2016, 14:44:02 »
Mi osobiście wydaje się, że te czasy już minęły. Zgadzam się z Matadorem, że nie ma już gier takich jak kiedyś, które nastawione były w pierwszej kolejności na rozgrywki drużynowe a dopiero potem na resztę. Obym sie mylił bo z chęcią bym pograł w cos dobrego własnie pod kontem drużynowej gry taktycznej.
Tu Gehu wspomniał o Planetside2, w którą gram, ale ja do niej nie namawiam już w tej chwili, bo po pierwsze włączenie się do tej gry w tym momencie byłoby dla wielu frustrujące, a poza tym w niej nie ma de facto rozgrywek typowo klanowych. Mój team uczestniczy w takich rozgrywkach, które tworzy samo community, ale jednak nie jest to to samo co było np w takim RO czy COD, choć szkoda - bo giera zacna, szczególnie jak dowodzisz drużyna powiedzmy 100 osób i walczysz z kolejną setką lub więcej.
CS:GO to dla mnie wymiot i musiano by mi wiele płacić żebym to tkał kijem, nie mówiąc już o graniu na poważnie.

Zobaczymy co wyjdzie z tych dwóch gier w realiach WW2 (o jednej wspomina Gehu powyzej), bo to co ostatnio przedstawiają producenci to smiech na sali... a to niestety wszystko przez coraz bardziej leniwych ludzi, którzy hejtują gry w których trzeba się uczyć gry (no bo jak, on taki zajebisty gracz w to i tamto na konsoli, teraz musi poświęcić kilkadziesiąt godzi żeby się jej nauczyć) dodatkowo, te wszystkie perki, talenty, unlocki... kurwa jak na jarmarku... no ale takie mamy... konsolowe czasy

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2016, 20:33:17 »
RS6 Siege jest ciekawy i wspierany przez sceny - jest tez "dedykowany serwer" polecam i jestem za..

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2016, 20:40:39 »
Na horyzoncie jest tez Overwatch, ale przez romans z MOBA ta gra moze byc troche zbyt dynamiczna dla takich wapniakow jak my :)

Po moich ostatnich dokonaniach w BF4 stwierdzam, ze skill jest na poziomie takim, ze trafie w biegnacego ludka z kijem w dupie, rodem z RO, ale cos szybszego moze wymagac czasu/treningow... coz, WoW zawsze niszczyl skilla i robi to nadal :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 20:43:04 wysłana przez booli »

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2016, 23:30:38 »
Tak to było widać.

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 23, 2016, 09:45:44 »
Dziekuje, zawsze wiedzialem, ze moge liczyc na Twoje wsparcie.

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 23, 2016, 17:12:06 »
:)

Offline NightMaX

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 204
  • Szacun: 12
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2016, 13:44:45 »
te dziadki .... jak macie z kimś kontakt to dajcie znać żeby się odezwał :) najpierw zobaczmy KTO a potem się zastanowimy wspólnie CO :)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 24, 2016, 14:43:42 »
Ja w sumie w tego R6:Siege mógłbym pograć. Nic innego na razie nie widać.
Czekam też na nowe Rising Storm (Red Orchestra) - ma być podobno w Wietnamie - zobaczymy co z tego wyjdzie.

https://www.youtube.com/watch?v=Fo8cYRTriBA

Niestety dużo ludzi to tu już nie zaglada, ale moze coś się zmieni.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2016, 14:45:40 wysłana przez sparhawk »

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2016, 18:14:14 »
Większość tu już nie zagląda. Poza ludźmi którzy tu wpadają i czasami na TS (Blood, Inermis, sparr, booli, mikeLL, Wawer, Lider, gehuzz, Final, eazy, Yankes...) to ze starej ekipy to w zasadzie mam tylko kontakt z Goku, czasami coś z nim i jego kumplami gram na ich TSie.
Apos gra w jakieś niszowe tytuły ze swoją ekipą (chyba z uk). To najprawdopodobniej osoba najwięcej grająca z moich znajomych. (według Steam 93 h przez ostatnie 2 tyg :D)
Poza tymi osobami z resztą nie mam kontaktu i nie wiem co się z nimi dzieje.

--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 25, 2016, 22:27:12 »
Ja zaglądam tu często. Nie piszę, bo nie mam o czym. Na granie klanowe chyba się już nie nadaję ale zawsze mogę wpaść na T's i Was zanudzić moim gadaniem :P
Można się też napić.


Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: A może by tak .....
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2016, 23:13:20 »
Nie nadaje bo nie ma czasu, czy nie nadaje bo już skill nie ten...?:D
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal