Forum otwarte > Hyde Park

Battalion 1944

(1/5) > >>

e4sYy:
Czyli strzelanka w realiach IIWŚ wzorowana na klasycznych shooterach.

Battalion 1944 będzie opierać się wyłącznie na umiejętnościach graczy - zabraknie żmudnego zbierania, specjalnych ulepszeń czy egzoszkieletów.

https://www.youtube.com/watch?v=OwT7DJLHAKQ

Battalion 1944 stara się uchwycić esencję klasycznych strzelanek wieloosobowych - ma być to duchowy następca takich gier, jak Call of Duty 2 czy Enemy Territory. Gracze przeniosą się w realia II wojny światowej, by walczyć na ulicach Carentan, w lasach Bastogne i wielu innych lokacjach, wzorowanych na miejscach istniejących w rzeczywistości. W grze będziemy mogli korzystać z różnych rodzajów broni, od karabinku samopowtarzalnego Kar98 przez karabin M1 Garand po pistolet maszynowy Thompson.

Gra zaoferuje różne tryby rozgrywki (m.in. Capture the Flag, deathmatch, domination i zupełnie nowe tryby, będące aktualnie w fazie testów). Battalion 1944 będzie opierać się wyłącznie na umiejętnościach graczy. W grze nie zabraknie systemu zdobywania doświadczenia, pozwoli on jednak zdobyć tylko wyższą rangę oraz odblokować przedmioty mające wyłącznie znaczenie kosmetyczne.

W Battalion 1944 będziemy mogli grać samotnie lub tworzyć z grupami znajomych plutony - odpowiedniki klanów. W grze będzie można grać na oficjalnych serwerach lub zakładać własne i ustalać na nich zasady, w zależności od preferencji, oraz określać, czy ma być to serwer rankingowy, nierankingowy, czy prywatny.

Battalion 1944 będzie opierać się na silniku Unreal Engine 4, a przewidywana data premiery to maj 2017 (PC, PS4 i Xbox One). Warunkiem powstania gry jest zebranie 100 000 funtów w ciągu najbliższych 29 dni. Jeśli zbiórka zakończy się powodzeniem, będzie to oznaczało, że gracze są zainteresowani tego typu produkcją, a twórcy - Bulkhead Interactive - zainwestują dodatkowo 100 000 funtów z własnych funduszy.

https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4

booli:
JARAM SIE!

gehuzz:
Też właśnie widziałem wcześniej, ale forum nie działało żeby wrzucić;) Też się jaram, może wreszcie będzie w co grać razem :)

e4sYy:
http://www.battaliongame.com/

Ktoś wie co z Aposem? trzeba mu pokazać temat na pewno też się zainteresuje, tak jak pisali jak uzbierają te 100k funtów to znaczy że zainteresowanie grą będzie na tyle duże żeby były
organizowane turnieje esl i inne, mam nadzieje że znajdą się tutaj tacy z którymi będzie można założyć team lub nawet dwa jeśli będzie dużo osób, wtedy można dzielić się taktykami itp., ale to jeszcze zobaczymy i dajmy sobie czas.

Aktualnie na forum zagląda parę osób więc liczę około 10 osób, chyba że macie kontakt do kogoś z enclave na steam lub inne.

Na razie liczę:

-Apos
-Booli
-Blood
-Easy
-Gehuzz
-Inermis
-Lider
-Matador
-Mikell
-Wawer
-Sparr
-Yankes

Pewnie kogoś pominąłem. Będę aktualizował listę co jakiś czas.

Po za tym(nie wiem kompletnie co z nimi, grali w stałym teamie w RO2)

-Mate
-Wodzu
-Equal
-Capibar

Więc nawet jeśli połowa będzie zainteresowana i będzie miała czas na robienie taktyk i granie meczy to powinno być spoko, i tak jak pisałem wcześniej jeśli będzie więcej zainteresowanych zrobi się drugi team.

Z tego co wiem to mecze mają się odbywać 5v5/6v6 albo więcej.

Parę screenów: http://www.battaliongame.com/gallery.html


BTW!!!  Wczoraj było 21k funtów dzisiaj już jest 60k :) a zaczęli dwa dni temu.

Jak teraz wesprzecie ich na kickstarter to wystarczy 13 funtów i dostajemy pełną wersje gry, normalnie będzie kosztować 30 funtów
https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4/pledge/new?clicked_reward=false


MataDor:
Na razie mało wiadomo o tej pozycji w sumie, co z tego wyniknie zobaczymy, znaczy czas pokaże

Capibar z ekipą (Wodzu, Festador, Equalibrum ) jak padł kiedyś nasz mumble to wykupili sobie swojego i tam siedzą. Czasami do nich wpadam coś razem pograć.
Chciałem ich ściagnąć z powrotem do nas na nowego TSa, ale niestety nie chcieli za bardzo... szkoda, było by więcej możliwości do wspólnej gry jak by u nas siedzieli, tym bardziej że oni graja na maxa dużo wszyscy, nie wspominając że to spokojowe towarzystwo i dobrze się z nimi gra

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej