Forum otwarte > Hyde Park

Szałbox

(1/1)

gehuzz:
Pozwólcie, że tutaj będę pisać, bo ten Szałbox ani w domu ani w pracy nie chce mi dobrze chodzić (Opera, Chrome, Vivaldi).


--- Cytuj ---sparhawk: No dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę, że Enclave przede wszystkim grało w FPSy anie MOBY. Ale mi to jeden chuj, w sumie ja już swoje powiedziałem a grać mam z kim w odróżnieniu od tych nielicznych, którzy tu jeszcze zaglądają. Tak sobie własnie myślę, że właśnie przez taką ignąrancję, to wszystko co tu mieliśmy się praktycznie rozpadło. GL & HF then i juz nie "ogrze" (cokolwiek to znaczy w poznańskiej gwarze)

--- Koniec cytatu ---

Co do "ogrzenia" to wziąłem tekst od booliego, a nie z poznańskiego i trochę w tym racji jeśli chodzi o poziom funboy'stwa PS2:) Broń Boże nie chciałem się obrazić, dobrze że masz z kim i w co grać w odróżnieniu od innych.

Porobiły się w enclave małe grupki, które jeszcze coś tam razem próbują grać, ale casualowo. Małe to bardzo wiele powiedziane:P
Lider i Gulem siedzą na tsie i w sumie nie wiem w co grają, ale codziennie są:)
Ja z Matadziem i ekipą ode mnie w lola gramy i czasem w inne gry(Zamierzamy grać w Battlefronta, mimo że jest casualowy, arcade i be:)). Czasem też Nekol się pojawi albo Hiacenty, ale to raz na miesiąc dwa.
I to w zasadzie wszystko, bo Ty u siebie w outficie grasz :)
Reszta już nie wchodzi na tsa nawet żeby pogadać o dupie maryny a forum też ledwo żyje.

Nie wiem jaka gra musiała by wyjść, żeby ludzie znowu zaczęli grać, chyba RO3 albo jakiś CoD, BF w klimatach II wojny lub Wietnamu, ale to się raczej nie stanie.

mikeLL:
ja pogrywam w AA PG i w AW :)

BTW.
AA wyszedł spory patch warto zerknąć ;)

Inermis:
Ja grywam tutaj:
jinteki.net

Poza tym od czasu do czasu jakies co-opy. Czasami w LoLa. Ale takt to nie planuje do klanówek wracać :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej