Forum otwarte > Hyde Park

2015 | Co tym razem.

(1/18) > >>

e4sYy:
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&v=UPK30Q7_2s8&x-yt-cl=84411374&feature=player_embedded

POLECAM, na allegro można kupić za nie całe 100 zł, u mnie już czeka na steamie, byle do premiery.

MataDor:
właśnie się doczytałem że to produkcja Turtle Rock, studia odpowiedzialnego za L4D, czyli biorę w sumie w ciemno, kupię w przyszłym tygodniu, czyli Easy będzie można w coś znowu razem pograć :)

e4sYy:
Tak jest od  Turtle Rock.

Grając w bete, od dłuższego czasu nie czułem tego uczucia nudy, prawie każda gra w EVOLVE wyglądała inaczej, dobrze się bawiłem...ba nawet chciałem więcej jak się beta skończyła, a łupałem parę godzin dziennie. A to i tak był tylko jeden tryb gry i 3 mapy, normalnie będą 4 tryby i 16 map. Dodali już kolejnego potwora i 4 klasy hunterów.

Przez ten czas zdążyłem odblokować wszystkie klasy przez co mogłem sprawdzić która mi najbardziej odpowiada.

Każda z klas ma cztery umiejętności.

Czyli:

1: Trapper - odpowiedzialny za tropienie i więzienie potwora.
2: Support - ochrona drużyny, głównie tarcze lub niewidzialność
3: Medic - wiadomo
4: Assault - robi główny dmg w drużynie.

Także ja albo Trapper lub Support, z czego Supporta i Medica trzeba nieźle ogarnąć bo to oni podtrzymują drużynę przy życiu.

Sam system wybierania klas jest zajebisty, wchodzisz do gry i ustawiasz kolejność kim chcesz grać, system działa bardzo dobrze, np. jakiś koleś też wybrał te samą klasę co ja to w jednym meczu gra on, a w drugim już ja, i tak na zmianę, ale 90% czasu grałem tą klasą jaką wybrałem.

LAGÓW nie było żadnych, grafikę ustawiłem na max i nie było żadnych ścin, nawet jak był kocioł, po prostu wszystko chodzi pięknie.

Także ogólnie polecam i mam nadzieje że tych dwóch jeszcze się znajdzie, gra jest czymś nowym, 4v1 chyba jeszcze nie było, a tutaj jest to zrobione naprawdę dobrze.

MataDor:
Ja na bank Support lub Medyk, lubię takie klasy najbardziej :)

MataDor:
Niezła posucha jeśli chodzi o premiery ciekawych gier w najbliższych miechach, poza Evolve i Sunless Sea które bankowo kupuję to nic nie widać… dopiero W3 w maju. Może stanie się cud i Techland nie spieprzy Dying Light, bo chętnie bym w to pograł, wygląda ciekawie w każdym razie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej