Forum otwarte > Hyde Park

Planetside 2

<< < (2/79) > >>

sparr:

--- Cytat: **LIDER** w Styczeń 03, 2013, 17:07:35 ---
--- Cytuj ---To znowu ja z nowym wątkiem...
--- Koniec cytatu ---




--- Cytuj ---DAT WALL OF TEXT
--- Koniec cytatu ---


pass

--- Koniec cytatu ---


Nie no pewnie - lepiej powklejać derpgify, niż ściągnąć i zobaczyć...
tak dalej pójdzie i chyba już sobie nie pogramy w nic w więcej niż 2 osoby - kurwa gej party...

I pierdole - to jest ostatni mój post na temat jakiejkolwiek nowej gry i jakakolwiek moja propozycja pogrania razem

**LIDER**:
Jaka gra, takie gif'y  ;)

Wawer:
Spar nie nerwuj się, ja przeczytałem :)
No cóż nie mój klimat a teraz mam zajawkę na tanki ( zresztą na ten moment to jedyna gra w którą mogę grać przy moim necie...)
Jeszcze trochę i wymaksujemy z chłopakami pierwsze dyszki w Wocie, zejdzie z nas ciśnienie to i zaczniemy inne kanały odwiedzać, no przynajmniej ja.
Ja cały czas planuję  czas na SWToRa...

sparr:

--- Cytat: **LIDER** w Styczeń 04, 2013, 01:24:16 ---Jaka gra, takie gif'y  ;)

--- Koniec cytatu ---


Lider, ściągnij, zobacz, pograj chwilę i potem możesz wklejać gify wg uznania.

Ja osobiście uważam, że gra by Ci się spodobała, no ale ...

@Wawer - spoko.
Piszesz, że to nie Twoje klimaty i trochę to rozumiem, bo moje też nie są - ja też najbardziej lubię bić Niemca w kask, ale o dziwo tu klimat jest naprawdę zajebisty, a rozmach rozgrywki powoduje u mnie wypieki na twarzy.

Ja osobiście uważam, że skoro gra jest za darmo, to nie przeszkodzi nikomu ściągnąć ją i spróbować - naprawdę warto i odstawić wszelkie uprzedzenia, że klimat, że grafa, że nie Niemcy ani Arabowie...
Naprawdę - zobaczcie, pograjcie chwilę, a wg mnie w 90% przypadków będziecie zadowoleni, a im więcej nas będzie, tym granie będzie jeszcze fajniejsze.

PS. Jak by ktoś chciał spróbować, pograć razem, to ja gram na serwerze Ceres (EU), frakcja Terran Republic, nick sparrr (dodawać do friendsów)

PS 2.
Gra pozwala na nagrywanie filmów przygotowanych do uploadu na YT i streamowanie przez Twitch,tv
Poniżej fragment mojej wczorajszej gry (nie jest to proplay ;) ) i nagrane tak po prostu w formie testu - gra pozwala na nagranie maksymalnie w rozdzielczości 720p, ale ja tego nie przestawiłem i jest 360p i nie wygląda to tak jak widzę to na ekranie (jest pikseloza), ale przynajmniej możecie zobaczyć jak to wygląda podczas gry na lini frontu - tu aktualnie byłem po odparciu ataku na jedną z baz i początek kontrofensywy na okupowanym terytorium wroga.

PS2Video_test_mediumRes.avi

sparr:
Całkiem ciekawa recenzja gry na PCGMedia

http://pcgmedia.com/video-game-review/planetside-2-review/

One simple question!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7jZ30WSGFWY

Kontynet Amerish
SOE Live 2012 PlanetSide 2 Reveal: Amerish

Kontynent Eshamir
PlanetSide 2 Esamir Reveal

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej