Kwiecień 20, 2024, 17:12:07

Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 87351 razy)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 28, 2012, 11:51:49 »
Jak tam mikeLL sprawa z przewróceniem postacie wygląda ? ???
Support odzywał się coś ?


Oo A co się stało się? Nie ma mnie parę dni, a tu jakiś zanik postaci ?

Offline **LIDER**

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 805
  • Szacun: 6
  • *Seven Steps Behind*
    • www.enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 28, 2012, 12:02:29 »
A no wcięło mikeLL'owi postać na 35lvl'u (jak i cały gold ?) ale teraz patrze to ma już wszystkie 3 postacie  8)


Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 28, 2012, 16:36:24 »
przyslali mi dlugi regulamin musialem odpisac ze kumam i sie zgadzam i mieli mi ja przywrocic ale do jednego konta akcja mozliwa tylko raz na rok chyba, a w sumie 2 razy, jak chcecie to pozniej wkleje tresc odpowiedzi, no i kazali mi authenticatora odpalic bo inaczej do domu aukcyjnego mnie nie wpuszcza ;) - domyslam sie ze postac podprowadzili mi wlasnie przez AH bo dostep do konta calego byl nie ruszony - dzis cupne to zobacze wieczorem co mi tam oddali - a z racji ze brak u mnie androida, srajfona i tokena mam odpalona wersje na winde ;)

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 28, 2012, 16:49:14 »
po kilku topikach które rozlały sie na prawie 100 pod stron Blizzard w koncu poinformowal ze maja to naprawic, czyli jest szansa ze kiedyś jeszcze zagram w D3  :) (choc pewnie wtedy to juz będzie suchar :P)

I have good news for those of you affected specifically by the stuttering caused by hard drive read rates. Our engineers are hard at work on this issue and it should be fixed in an upcoming patch. At this time I can't promise which upcoming patch the fix will make it into, so please don't despair if a patch rolls out and the issue continues. We'll develop the fix, get it tested, and put it into a patch as quickly as we safely can.

I mention the "testing" part because as we've learned in the past, nothing is worse than rushing a fix that breaks something even worse in the process. If any of you are longtime WoW players you might recall an old PTR patch for Burning Crusade where we fixed the special attack of a monster in the Barrens. The reason that fix was memorable is that the same code change also broke the biggest boss fight (Illidan) that was in the game at the time! It's an extreme example, but it highlights why we have to thoroughly test our fixes before we push them to your computers. It's a good thing! ^_^

We absolutely hate it when people can't play our games properly, and we're doing our best to slay this particular dragon as quickly as can. Thank you again, and happy demon hunting to all. 


(tak na dyskach SDD ludzie tez maja takie przyciecia jak ja)
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 29, 2012, 11:45:06 »
Jakby ktoś chciał aby zwróciło mu się D3.. Oo
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=diablo+3+gold

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 29, 2012, 11:48:56 »
Najbardziej mnie dziwi popularność tych aukcji...

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 29, 2012, 11:56:46 »
zycie :)

Offline **LIDER**

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 805
  • Szacun: 6
  • *Seven Steps Behind*
    • www.enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 29, 2012, 13:09:55 »
Wystarczy jeszcze dzień poczekać i gold'a będzie można sprzedawać oficjalnie na AH  :P


Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 29, 2012, 15:08:06 »
si si oddali mi tylko 13 500 :D ale nie pamietam ile mialem - gold ze sprzedazy z ah poszedl w pizdu :)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 29, 2012, 15:13:51 »
to waginosceptycy !

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 30, 2012, 13:23:44 »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 10, 2012, 18:07:33 »
Jeśli jeszcze kogoś to interesuje ;) to więcej szczegółów do do Patcha 1.0.4
http://www.diablofans.com/news/1306-developer-blog-104-systems-preview/

Podsumowanie:
Cytuj
-Patch 1.0.4 is currently targeted for the fourth week in August.
-Magic find and gold find will no longer be averaged in multiplayer games.
-Monster health will now be a flat increase of 75% health (per player), regardless of the difficulty in multiplayer.
-No more enrage timers on elites.
-Elites will no longer heal to full health
-They are increases the health of normal monsters (but increasing the drop of magic or rare items by a factor of four), and lowering the health of champions and rares to shrink the gap between them.
-They are adjusting fire chains and shielding, and REMOVING Invulnerable Minions.
-They want to make all items that drop be good, however this is not something they can fully do in 1.0.4. However weapons of ilvl -61 and 62 can now roll damage that extends all the way to top ilvl 63 weapons
-To help with the dual-wielding  and two-handers, they will be adding a new set of stronger affixes
-Reducing repair costs of high-end items by 25%
-Legendary changes will have its own blog post
-MANY more blogs to come covering the buffing of unused skills, and big improvements to wd pets.

Offline NightMaX

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 204
  • Szacun: 12
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 10, 2012, 23:30:46 »
Wczoraj Mike Morhaime, prezes Blizzarda zwrócił się do graczy z obszernym obwieszczeniem, w którym poinformował o poważnym wycieku prywatnych danych. Wśród nich są zakodowane hasła do kont Battle.net i odpowiedzi na ich pytania bezpieczeństwa.
 
Diablo III
Od razu uspokoimy, że według informacji opublikowanych przez Blizzard wyciek dotyczy danych graczy z obu Ameryk, Australii, Nowej Zelandii i południowo-wschodniej Azji.

Zgodnie z oświadczeniem Morhaima nie wykradziono danych finansowych takich jak numery kart kredytowych czy historia płatności. Wyciekły za to odpowiedzi na pytania, które system zadaje nam w przypadku, gdy zapomnimy hasło i same hasła zaszyfrowane systemem SRP. Blizzard uspokaja, że takie zabezpieczenie wymusza deszyfrowanie każdego hasła osobno i jest niezwykle trudne, jednak nie jest niemożliwe.

Wszyscy gracze z zagrożonych rejonów są proszeni o jak najszybszą zmianę hasła w serwisie Battle.net i w każdym innym miejscu, w którym brzmi ono identycznie.

Co prawda w oświadczeniu nie było mowy o graczach europejskich, jednak na wszelki wypadek radzimy zastanowić się nad zmianą hasła. Po pierwsze Blizzard mógł nie ujawnić wszystkich posiadanych informacji, a po drugie mogli oni niewłaściwie ocenić skalę wycieku.

http://gry.onet.pl/wiadomosci/blizzard-padl-ofiara-ataku-czy-nasze-konta-sa-zagr,1,5214009,artykul.html

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:52:39 »
Staare, wkleiłem to info w shoutboxie :P
http://eu.blizzard.com/en-gb/securityupdate.html

Adresy email wyciekły ze wszystkich regionów poza Chinami.

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 14, 2012, 22:11:23 »
Trial D3 dostępny - zasięg taki jak beta.
http://us.battle.net/d3/en/blog/6939568/
Cytuj
The demonically-besieged world of Sanctuary needs heroes. Now you can join in the apocalyptic battle for FREE via the all-new Diablo®  III Starter Edition.  Available exclusively via Battle.net®, the Starter Edition allows you to fight your way up to the Skeleton King boss in Act I, and advance all the way to level 13, without having to purchase a copy of Diablo III.

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal