Forum otwarte > Hyde Park

Company of Heroes Online - open beta

(1/2) > >>

coval:
Ruszyła open beta CoH:Online. Żeby grać, trzeba zarejestrować się na: http://www.companyofheroes.com/register  :oczko:

Apos:
grałem, nuda... Polecam CoH'a z modem Blitzkrieg  :zajebiście:

Inermis:
czemu nuda? chcialem sobie zagrać i sprawdzic, ale z braku czasu forumowa opinia moze mi wystarczyc ;)

Apos:
Jeżeli oryginalna rozgrywka z Company Ci odpowiadała to CoH:Online może Ci się spodobać. Jedyna różnica między Online a oryginałem jest następująca: CoH:O to mmo. Tworzysz postać i grając odkrywasz nowe jednostki, jednostki specjalne i ich atrybuty, których później używasz w bitwach.

Blitzkrieg ma zupełnie inny gameplay, inne drzewka rozwoju oraz jednostki w porównaniu do oryginału. Również grafika jest inna (tekstury postaci oraz czołgów).

F1nal:
Rozgrywka jest identyczna jak w cohu normalnym, elementy mmo hmm mozna tak powiedziec wybieramy postać, jego wygląd i wybieramy armie niestety tylko pomiędzy niemcami a alliantami. Dostajemy expa za walki, supply za który możemy sobie dokupić wyposażenie albo chuj wie jak to nazwać np do shermanow ze beda mialy 5% większy pancerz itp. Jednostki nowe ? hmm nie nie nie zadnych nie dodali.. Sa tak jak by jednostki bohaterskie np po wyszkoleniu naszych bohaterskich inżynierów  są oni zdolni budować o 25% szybciej, tak samo obsluga ckm accuracy +12 % itp itd. Gra się naprawdę przyjemnie, ja po wieloletnim pykaniu w coha jestem zadowolony z Online, przynajmniej nie ma lagow i naprawde zeby server sie wysypal to moze tylko raz w moim przypadku a gram juz od closed bety :)

ps. komu skopac dupe :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej