Forum otwarte > Hyde Park

Sprzedam - Kupię - Zamienię

<< < (4/23) > >>

Yab:
czyli co? W WaW jeszcze ktos od nas gra?

mikeLL:
czasem ja

Apos:
Za około miesiąc zmieniam platformę w swoim prywatnym PC, tymsamym sprzedaję:

cpu: C2D E6600 (4M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB) BOX, wykręcony na 3.8 bez problemów działa.


cooler: Scythe Infinity


mobo: EVGA 680i SLi (SLi w trybie x16/x16, technologia LinkBoost, zarządzanie płytą z poziomu windows itp)


RAM: DD2 4 x 1 GB PDP Patriot LLK 800Hz CL4


Zasilacz: Tagan 480W U-15 Easycon (kable modularne)


Obudowa: Thermaltake Sopranos Silver (boczna szyba)


+ Napęd nagrywarka LG DVD oraz FDD.

Koszt tych części używanych na allegro to przeszło 1000zł, cena nowych około 1400-1600zł, dla ekipy z enclave cena 800zł.

Do zestawu brakuje tylko karty grafiki oraz dysków twardy. Gigabyte GeForca GTX 260 SP 216 OC jestem w stanie odsprzedać jeżeli byłaby taka potrzeba (lub HDD). W każdym razie sprzęt pociągnie nowe RO2, CoDa, MoHa, czy co tam się pojawi bez problemów na pełnych detalach (przy założeniu że dokupi się odpowiednią kartę graficzną). Na tej maszynie działa również zadowalająco ArmA 2 + Operation Arrowhead z modem ACE. Wiem, że takie osoby jak np. MajesticO będą potrzebowały nową maszynę gdy pojawi się beta RO2 i dlatego chciałbym ten sprzęt wysokiej klasy odsprzedać w pierwszej kolejności im jeżeli zajdzie taka sytuacja. Jeżeli nie znajdzie się kupiec z klanu, częsci powędrują w inne ręce.

gehuzz:
z czesci to ja bylbym zainteresowany ale sama plyta glowna heh;p

kaczy:
helołł

http://allegro.pl/samsung-avila-gps-uzy ... 64386.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej