Forum otwarte > Hyde Park

Planetside 2

<< < (3/79) > >>

e4sYy:
hehe spar, pierwsze dwie minuty, to jak ruskie pod Stalingradem :D

booli:
to jest dobra recenzja

PlanetSide 2 - To je dupna mapa !

**LIDER**:

--- Cytat: sparhawk ---Ja osobiście uważam, że gra by Ci się spodobała
--- Koniec cytatu ---

A czemu tak uważasz ? jakie aspekty gry za tym przemawiają ?

1. słaba wydajność, gra poniżej 60fps'ów
2. gameplay na poziomie bf2: drewniana infanterka, op jet'y oraz czołgi masowo niszczące piechotę
3.F2P, system odblokowywania przypominający ten z WoT'a... zapytaj ile chłopaki wydali już na grę...F2P FTW ? :D
4. teamplay na niższym poziomie jak w bf3, chyba ze w zorganizowanym community, które i tak farmi XP aby odblokować bronie/dodatki
5.gra na KDR - czyli nic co bym zachęcało do atakowania OBJ jak np w TF2...kill = kredyt na ulepszania postaci itp
6.konstrukcja map w stylu MMO, duuuuuże puste/płaskie przestrzenie oraz bazy z wieeeeelkimi pustymi halami

@booli - hehe dobre, filmik przekonał mnie do zassania gry w późniejszym terminie  ;)

sparr:
Ad 1
Może 60 fps to słaba wydajność, ale przy takiej liczbie ludzi że nie spada mi to poniżej 40 to jest wg mnie całkiem nieźle. Oczywiście, czasem coś mi się zatnie, ale ogólnie gra chodzi całkiem płynnie.
Ad 2
hmmm widziałem bardziej "drewniane" infantry w grach. oczywiście nie jest to bf3, ale drewna to ja tu za wiele nie widzę.
W żadnym wypadku nie widzę problemu pomiędzy piechotą, czołgami a jetami. wszystko jest do szybkiego skontrowania. Oczywiście można trafić, że ma się koło siebie bandę idiotów (ale to jak w życiu) i za chuja nic w danym miejscu nie ugrać, bo cie będą jechać choćby się dwoić i troić - ale dobra ekipa daje rade ze wszystkim. O dziwo piechota daje sobie z tankami świetnie rade, a dominacji z powietrza nie widzę - tu nie ma ograniczeń że czegoś nie możesz wziąść - chcesz to wsiadasz w czołg albo w jeta (a właściwie kupujesz go) - coś Ci przeszkadza, to weź coś innego i zrób z tym porządek (po zniszczeniu pojazdu dany gracz przez kilka minut nie może go znów zamówić)

AD 3
Tu system wg mnie jest zupełnie inny niż w WoT, że żeby cokolwiek ugrać musisz mieć najwyższy tier czołgów.
Tu z broniami podstawowymi można grać bez żadnego problemu, a upgrade'y do nie czy do broni na pojazdach są relatywnie tanie. zresztą tak jak mówię - ja bez problemu zabijam, walczę - robię wszystko to co muszę. po 6h w grze odblokowałem już sobie kilka celowników do różnych broni za "certyfikacje" które standrdową walutą. Szczerze - jak ktoś chce sobie kupic dodatkowe kamuflaże lub maski na hełm... ok na to może wydać pieniądze - może na broń jakąś też (zawsze można je wypożyczyć na 30 min i zobaczyć jak działają przed ewentualnym zakupem)
Fakt, że uzbieranie na inną broń to jakieś 50h w grze, ale tak jak mówię - wg niektórych bronie standardowe są jednymi z lepszych w grze

Ad 4
Na niższym już nie może być niż w Bf3 ;) imo - na takim samym. Trafisz na ogarów (jak ja muszę trafiać bo gram sam) to idzie zajebiście, trafiasz na idiotów... szybko idź gdzie indziej - tu nie ogranicza cię mapa 500m na 500m i że zaraz koniec rundy i staty mam za słabe ;p
Oczywiście granie z kilkoma już znajomymi osobami będzie wyglądać inaczej

Ad 5
To fakt, że za obj jest za mało pkt, ale jest ich więcej - niż za kill (mówie o xp). Nie prawda że kill = certyfikacja, każde 250xp daje 1 cert. co mniej więcej przekłada się na 2,5 killa.
Za przejęcie dostajesz od kilkuset do kilku tys xp w zależności od twojego udziału w zdobyciu

Ad 6
Ty widziałeś to samo co ja ? Gdzie ty masz duże puste płaskie przestrzenie ? No fakt na dnie doliny, bądź na szczytach niektórych wzniesień jest płasko... ale żeby całe przestrzenie...
Nie ma żadnych dużych hal - poza respownem w Warpgate gdzie jest dość znaczna przestrzeń z konsolami do respownowania pojazdów.
W reszcie budynków nie ma nie wiadomo jakich przestrzeni... Jest tyle miejsca, że w sam raz... a że pusto - no wiem przydałoby się bardziej jak w domu - kanapa, lodówka a w niej piwko, telewizor i kumple najlepiej NPC (bo przewiniesz rozmowę) oglądali mecz na nim. Ale takich gier MP nie ma i z tego co wiem to ostatnio w FPSach (poza codem) to w pomieszczeniach jest cholernie pusto....

Amerish - The Third Continent (Planetside 2 Gameplay/Commentary)
Planetside 2 - First Look On the New Continent of Amerish
http://www.youtube.com/watch?v=zeJq-7Gjw1U

**LIDER**:
Planetside 2 Angry Review


1000CP = 1 nowa bron = ~70h grania solo lub ~50 w squadzie, czyli system jak w WOT zapłać albo graj miesiącami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej