Maj 05, 2024, 22:30:28

Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 88489 razy)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 17, 2012, 09:53:15 »
!

Offline Inermis

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 891
  • Szacun: 13
  • commander on duty
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 17, 2012, 10:18:48 »
Start jest failem tego roku. Niestety moi znajomi którzy nie śledzili przez ostatni rok D3, to jak się dowiaduje że nie ma 'singla' w standardowym wydaniu to się bardzo dziwili.

Swoją drogą jakbym nie wziął urlopu i po powrocie z pracy bym nie mógł się zalogować to bym był pewnie pierwszym do rzucania kamieniami ;)
Bo w godzinach jak teraz się loguje to problemu nie ma żadnego.
Ale są jeszcze inne problemy : cofki co jakiś czas w grze, no i achviementy się gubią :P

Cytuj

Diablo Players:

We’d like to extend a very sincere thank you to everyone who joined the global Diablo III launch celebrations this week, as well as to everyone who was ready to jump into Sanctuary the moment the game went live.

To that end, we’d also like to say that we’ve been humbled by your enthusiasm -- and we sincerely regret that your crusade to bring down the Lord of Terror was thwarted not by mobs of demons, but by mortal infrastructure. As many of you are aware, technical issues occurring within hours after the game's launch led to players experiencing error messages and difficulty logging in. These issues cropped up again last night for the Americas and Europe servers. Despite very aggressive projections, our preparations for the launch of the game did not go far enough.

We’ve been monitoring the game 24/7 and have applied several optimizations to help our systems better weather the global rush. As of late last night, specifically 11:50 PM PDT on May 15, all systems have been online and running relatively smoothly. We’re continuing to monitor performance globally and will be taking further measures as needed to ensure a positive experience for everyone. This includes some maintenance to implement additional improvements for each region.

In order to make sure everything is continuing to run as it should, we’ve decided to move out our target launch for the real-money auction house beyond our original estimated date of May 22. We’ll post further updates on that in the near future.

Aside from the tremendous number of players simultaneously logging in to the game, one of the launch-day service issues was linked to the achievement system. Some players began to notice early on that achievements were either not being earned properly, or not being saved between multiple logins. We’re investigating this issue and will provide a specific update as soon as possible.

We greatly appreciate everyone’s support, and we want to sincerely apologize for the difficulties many of you encountered on day one. Please visit the Battle.net Support site or Support forums for the latest service-related updates or for help in troubleshooting any technical issues you may be having downloading, installing, or while playing the game.

Thank you again for your patience while we reinforce the gates of Sanctuary and further strengthen it for your onslaught.

Respectfully,
Blizzard Entertainment


Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 17, 2012, 10:43:09 »
Start jest failem tego roku.

Dla mnie napewno ;) 
3 dni po premierze i dalej nie moge normalnie grać, jak bym mogł od reki oddał bym grę żeby kaske dostać spowrotem (ale jak wiadomo to mission impossible), I feel like being fucked by Blizzard :)

Z porządnych developerów zostało na placu broni juz tylko Valve dla mnie
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 10:51:05 wysłana przez MataDor »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline Silent

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Szacun: 2
Re: Diablo 3
« Odpowiedź #198 dnia: Maj 17, 2012, 10:56:22 »
Ciii Matador bo zaraz przybiegnie blizzardowy klakier...

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #199 dnia: Maj 17, 2012, 11:11:17 »
Zgadza sie. Jest klakier, bo najwidoczniej nigdy nie mieliscie doczynienia z obleganymi mmo i nie znacie pojecia 'czekanie w kolejce' w godzinach szczytu :):)

A co do Matadora, moze trzeba mu pomoc zainstalowac nowe stery do grafy, albo cokolwiek, bo jak chlopak sobie nie radzi, a ma taki sam sprzet jak polowa enclave i (wasz ulubiony zwrot) milion much na swiecie, to watpie, zeby to bylo wina gry :D

Niektorzy nie maja do niego, daleko. Nie dalej jak przez rzeke albo nawet blizej, wiec zamiast wywolywac i karmic trolla, to ruszylibyscie dupe, jak kolega w potrzebie ;)

@Matadziu - prosze Cie, Valve od wielu lat nie robi nic, chyba, ze nazywasz kolejne gry na Sourc'e, jako porzadna developerke :D
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 11:15:28 wysłana przez booli »

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #200 dnia: Maj 17, 2012, 11:25:58 »

A co do Matadora, moze trzeba mu pomoc zainstalowac nowe stery do grafy, albo cokolwiek, bo jak chlopak sobie nie radzi, a ma taki sam sprzet jak polowa enclave i (wasz ulubiony zwrot) milion much na swiecie, to watpie, zeby to bylo wina gry :D


Masz mnie kurwa za durnia?!? 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4008682094?page=1



takich topiców jest masa, forum US Bliza wylewa sie od wkurwienia ze wydali gre ze zjebanym silnikiem najprawdopodeobniej, ten bug był raportowany juz w becie, huj z nim zrobili

ja kompa mam od grania, a nie od jebania sie z nim

twój zajebisty Blizz po 3 dniach dał ludziom z tym problemem taka rade:

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4008682094?page=24

smiac/rzygac sie chce, takei rzeczy to każdy zrobił jako pierwsze po zobaczeniu ze gra haczy
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 11:54:17 wysłana przez MataDor »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 17, 2012, 11:29:25 »
@Matadziu - prosze Cie, Valve od wielu lat nie robi nic, chyba, ze nazywasz kolejne gry na Sourc'e, jako porzadna developerke :D

żadna gra Valve nigdy mi sie nie wyjebała, wszystkie były zajebiste, w takich L4Dach bugi po premierze usuwali w max 24h, każda była idealnie zoptymalizowana i smigała na maszynach do pisania, firma wypas

wystarczy odpalic bete DOTY i zobaczyc jak gra jest zoptyamlizowana i wszytko dopiete na ostatni guzik
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 17, 2012, 12:01:21 »
po pierwsze zaden zajebisty moj blizzard,

po drugie, mi i wszystkim w encalve chodzi bez problemow, wiec wyluzuj troche, bo kazdy chce Ci pomoc

po trzecie przypomina mi to issue z WoWem swego czasu, kiedy powodem takich akcji byly problem z netem, a nie gra/silnikiem

po czwarte, moze przeinstaluj stery, gre, wylacz zajebistego steama w tle i inne scierwa, ktore sie tam tlą, sprawdz firewalla, bo takie rzeczy sie zdarzaja, ze przez byle pierdole cos sie pieprzy...

po piatek, kurwa, grasz na komputerze, a wykazujesz ideologie konsolowca, ktory wklada plyte z gra i jedzie... sorry, ale to nie tedy droga i ilosc kasy wjebana w zajebistosc kompa nie rowna sie stabilnosci i wydajnosci wszystkiego we wszystkim

@tips: zastosuj to i uruchom kompa ponownie, w wiekszosci gier online zmniejszenie rozmiaru pakietow wysylanych/odbieranych obciaza bardziej lacze ale poprawia latency (przynajmniej we wszystkich grach blizzard ping spada o polowe lub nawet 2/3)

http://lifeandcode.net/2009/05/reduce-game-network-latency-in-windows-7-or-vista/

byc moze to jest powode dropow FPSow, a nie silnik gry, zawsze mozesz przeinstalowac system i zrobic defragmentacje dysku

sprawdzales gre w innych rozdzielczosciach? spadki sa tak samo duze procentowo ?
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 12:04:17 wysłana przez booli »

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 17, 2012, 12:05:27 »
IF DIABLO 3 WERE A GIRL

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 17, 2012, 12:07:09 »
Matador, zrób update bios na karcie tu masz dla:

GIGABYTE GTX 580 (GV-N580UD-15I)

GV-N580UD-15I/F1
http://www.techpowerup.com/vgabios/94214/Gigabyte.GTX580.1536.101223.html

GV-N580UD-15I/F10
http://www.techpowerup.com/vgabios/97722/Gigabyte.GTX580.1536.110201.html

A tu masz:

NVFlash 5.118 for Windows
http://www.techpowerup.com/downloads/2133/NVFlash_5.118_for_Windows.html

i w zasadzie tyle co potrzebujesz ;)



Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 17, 2012, 12:15:57 »
Ja bym jeszcze dodał - Nie ujeb karty przy okazji ;p

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 17, 2012, 12:21:37 »
Tak jak mowiłem, dzieki wielkie za chęc pomocy, ale juz za duzo czasu straciłem na walke z tym po robocie zamiast granie, nie mam czasu na takie rzeczy (na myśl ze wracam o 18:00 z roboty i mam sie jebac z kompem to krew mnie zalewa), więc wątek "hate Blizz" koncze :)   

niech Blizz sie tym zajmie, w koncu dałem im 60 EUR za free jak narazie

jak dotad problemy z niskimi fpsami w nowych grach rozwiazywalem idac do sklepu i kupujac nowa grafe i procka, zawsze działało ;), w przypadku D3 nie ma to sensu bo nie ma co kupic mocniejszego zbytnio

co do update'u biosa to raz to zrobilem, skonczylo sie na wzieciu urlopu na dzien nastepny zeby kompa naprawic i wogóle uruchomic ;) w przyszłosci passuje z takich akcji :)

w kazdym razie EOT

« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 12:36:38 wysłana przez MataDor »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 17, 2012, 12:34:56 »
Matador generalnie jak nie pomylisz sie w doborze wersji biosa do modelu karty to nic ci nie grozi (no chyba ze prad stracisz w trakcie ;)), a co do samego update'u to zalecam taką operację nawet jakby w diabolo nie miało pomóc :)

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 17, 2012, 14:03:59 »
sparkovski o ktorej dzis walczymy :) - kupilem na aukcji brand new kusze :D

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #209 dnia: Maj 17, 2012, 14:07:20 »
to zależy o której moje dziecię pójdzie spać... zapewne koło 22 jak wczoraj. Wcześniej marneszanse...

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal