Forum otwarte > Hyde Park

Age of Conan

<< < (2/27) > >>

Wawer:
do KMiTu

Apos:

--- Cytat: "gehuzz" ---to jednak gdzies do gildii poszliscie?;p do KMiTu tak jak Final?
No druzyna sie fajnie gra, bo jak przyjdzie 80 i wam pomaga w instancjach to juz takiego funu i emocji nie ma;p
--- Koniec cytatu ---

I wiesz, że kolesie z Kmit'u Cie jeszcze pamiętają ;)

Yep, drużyną jest super zabawa, ale to też kwestia questów oraz lokacji, które nie nużą jak w typowych MMO.

Anyway, muszę pochwalić Conan'a - zajebiste wydanie! 2x DVD z grą, 1x CD z materiałami video, 1x CD-Audio z soundtrackiem, instrukcja, podręcznik, artbook i inne. Wydałem na grę jedynie 45zł + przesyłka i były to najlepiej wydane pieniądze na gry komputerowe w tym roku.

gehuzz:
no jak tylko 45zl to sie oplacalo:)) no w kmicie mnie dobrze znaja i pamietaja;p chociaz pewnie juz polowa klanu sie tam zmienila;p
Siedzicie z nimi na ts czy tam vt? heh tyle sie z nimi rajdow codziennie wieczorem zrobilo ze masakra..po sesji chce kupic dodatek i zaczac grac znowu, mam nadzieje ze tez wezmiecie dodatek;p do tego czasu 80lvl powinniscie wbic;D

Apos:

--- Cytat: "gehuzz" ---no jak tylko 45zl to sie oplacalo:)) no w kmicie mnie dobrze znaja i pamietaja;p chociaz pewnie juz polowa klanu sie tam zmienila;p
Siedzicie z nimi na ts czy tam vt? heh tyle sie z nimi rajdow codziennie wieczorem zrobilo ze masakra..po sesji chce kupic dodatek i zaczac grac znowu, mam nadzieje ze tez wezmiecie dodatek;p do tego czasu 80lvl powinniscie wbic;D
--- Koniec cytatu ---

Siedzimy u siebie na mumble. Oni mają TS2  :żyłka:

Wawer i Lider, jakie profesje Wy wybraliście? Ja wziąłem alchemie i zastanawiam się co jeszcze...Tutaj macie przydatne tematy o rzemiośle.

Wawer:
Ja wziąłem kowalstwo bo więcej mi się nie zmieściło :P
Btw. Dziś będę ok 22 bo dopiero z pracy wróciłem ( zamknięty przez powódź Wał Miedzeszyński robi swoje) i jestem zmęczony...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej