Forum otwarte > Hyde Park

Battlefield 4

<< < (22/24) > >>

**LIDER**:
Samego BF4'a można teraz kupić @ Origin za 29,95 zł ale bez premium czy też jak kto woli DLC z mapkamii imho nie warto  :-[
Co do bugów, ticketrate itp to jest naprawdę dobrze zwłaszcza po ostatnim patchu można by powiedzieć, że jest prawie tak dobrze jak było w BF3  :P

Netcode Improvements
Major improvements have been made to the Battlefield 4 network layer. Making the “Netcode” better allows for a more exact multiplayer experience for all participants, and this has been done in various ways. For instance, we’ve done long range network updates by adding a cone to the High Frequency Update (30hz), illustrated in the image below.



Other Netcode improvements we’ve done:
Network prioritization and filtering has been improved. This now prioritizes health/damage, enemy players and vehicles above all.
Vehicles now use a larger (front) hemi-sphere shape for collision improvements
Aiming down sights, or zooming in sitting in a vehicle or on foot, utilizes an even longer range cone for better target acquisition at a distance

gehuzz:
Ale i tak kupiłem podstawkę + premium za 109,99zł i nie żałuję:) Akurat gierka do pogrania, żeby odetchnąć trochę od lola i pracy:)
Lider gra, Mate też widziałem, do tego kilka osób ode mnie z pracy, więc jest z kim grać a bugi już jako tako zniknęły, w końcu gra ma prawie 2 lata.

gehuzz:
75zl premium lub podstawka z premium;)

sparr:

--- Cytat: gehuzz w Kwiecień 03, 2015, 11:26:07 ---75zl premium lub podstawka z premium;)

--- Koniec cytatu ---
Zakupiłem. Miałem jeszcze kod na -15% więc wyszło 63 zl

gehuzz:
Super:) to będzie można coś postrzelać:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej