Forum otwarte > Hyde Park

MetallicA 2010 Warszawa, Bemowo

<< < (2/11) > >>

Yab:
ja niby mowilem, ze wpadne na afterparty, tylko kurwa jakos w tych dniach mam absolutorium i szkolenie :smutny:

Inermis:
W środku tygodnia na aftera niestety się z wami nie wybiorę, ja urlopu nie mam ;)
Ale może jak ekipa zostanie to w czwartek w godzinach po-pracowych od około 18 chętnie :)

Wawer:
Ja myślę, że knajpa w czwartek to tak na 20.
Wiem jednak że Apos zostanie po koncercie, nie wiem jak Mikell, jakby jeszcze ktoś został/ktoś z Warszawy byłby chętny to coś trzeba będzie pokombinować żebyśmy coś tam porobili  między wstaniem z wyrka a zjawieniem się w knajpie.
Mówiąc ściśle:
Jeśli na czwartek po koncercie w godzinach południowo -  popołudniowych zostanie Apos z Mikellem, to nie ma problema - posiedzimy u mnie/damy sobie sami radę ( może uda mi się załatwić nocleg u mnie dla obu ancymonów ). Jeśli będzie nas więcej - mam jakiś pomysł na spędzenie dnia - muszę mieć tylko info ile osób będzie chętnych.

Generalnie plan jest taki:

Środa koncert - po koncercie jakieś piwko ale bez szaleństw bo nie wiadomo jak to będzie wyglądać
Czwartek
-południe, popołudnie ???
- wieczór - knajpa
- noc - co nam przyjdzie do głowy :nieich:

Jeśli chodzi o knajpę w czwartek:
Apos
Wawer
Inermis?

Wiem, że od nas na koncert ida : spar, MikeLL, Ja , Apos, Dziq ( idzie ze znajomymi), Nekol ( znajomi). Na piwku ze znajomych z Wa-wy bywają Guz aka Gazzz, Grottu, Clevi, Natt... W Wawie mieszkają min. Matadziu i Inermis. Blisko Wa-wy mieszka Czarny ( w tygodniu może się skusi łajza ) Mogę jeszcze zadzwonić do Kaszpira ( paru z was dobrze go kojarzy ze sceny R.O.)  Mam nadzieję, że w czwartek 17 czerwca będzie okazja spotkać się w nieco większym gronie niż zwykle.
pzdr

Inermis:
Czwartek 17 na 20 stawie się :)

BigDzik0:
czwartek chętnie wpadnę jak odeśpię ; )
ja mam sam koncert i after niestety już ustawiony

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej