Forum otwarte > Hyde Park

Borderlands

(1/21) > >>

sparr:
Jako, ze wystąpiło zainteresowanie graniem w Borderlands i tym że wychodzi kolejna część tej naprawdę bardzo dobrej gry, to otwieram nowy watek, gdzie łatwiej będzie można omówić wszystkie związane z tym sprawy.

1. Po pierwsze niech każdy się wpisze, kto ma ochotę pograć.
2. W jakim terminie (tj. które dni tygodnia najbardziej odpowiadają, w jakich godzinach) - pozwoli to ustalić optymalnie jak się spotykać i jak ułożyć grupy, jeśli będzie więcej niż 4 osoby. Poza tym fajnie by było jak byśmy grali tylko w ustalonych terminach, żeby nikt nie wybił się przed szereg z robieniem questów i levelowaniem.

Sama gra składa się z podstawki i 4 dodatków. Zakładam, że wszyscy chętni mają całość czyli gre + dodatki lub Game of the Year Edition

Kilka filmików

Borderlands Gameplay Trailer

DLC1 - The Zombie Island of Dr Ned
Borderlands - The Zombie Island of Dr Ned Trailer HD

DLC2 - Madd Moxi
BORDERLANDS MADD MOXI DLC Trailer

DLC3 - The Secret Armory of General Knoxx
Borderlands The Secret Armory of General Knoxx Launch Trailer [HD]

DLC4 - Claptrap's New Robot Revolution
Borderlands Claptrap's New Robot Revolution Launch Trailer [HD]

Ja osobiście proponuje zrobić następująco, gdyż jest pewien problem ze skalowaniem lvli mobków w grze jeśli chodzi o 3 pierwsze DLC
Zalecane przejście jest następujace

Pierwsze "walktrough" zrobić tylko podstawki i zakończyć na lvl ok 28-30
Drugie "walktrough" zrobić dopiero z DLC

W ten sposób unikniemy sytuacji, że na drugim "walktrough" będzie lajtowo i mobki będą o kilka lvli niżej od nas.

I od razu mówie - Ja wiem, ze przechodzenie drugi raz gry dla niektóych może wydawać się dziwne, ale... gra tak naprawdę nabiera smaku po pierwszym przejściu (to tak jak z diablo i kolejnymi poziomami trudności). Dopiero na 2 przejściu dostaje się tak naprawdę konkretne bronie i przeciwnicy stanowią fajne wyzwanie.

Jeśli chodzi o drzewka skilli - to możecie się wspomagać tym Skill Calculatir

A i ustalmy kto chce jaką postać, kto by chciał wziąć (nic nie stoi na przeszkodzie grać taką samą, choć może potem być problem z podziałem sprzętu który wypadnie, bo klasy postaci mają swoje preferowane bronie (choć nic nie stoi na przeszkodzie grać innymi - jednak niektóre skille w drzewkach każdej z postaci są przydatne tylko dla niektórych rodzajów broni)

Ja osobiście preferuję grę Soldierem

To tyle na ten moment, proszę o wpisy zainteresowanych osób

Inermis:
A ile trwa jedno walktrough tak z grubsza?

Ja ogólnie bym preferował np. wtorki i czwartki 18-21. Albo pon i czwartki 20-23.
A jeśli miałbym wybierać kiedy nie to, w piątki nie :) A w weekendy to niewiadome. Pn-Czw w większości znajdę kilka godzin między 18 a 23.

Co do postaci to preferuję http://borderlands.wikia.com/wiki/Lilith lubię grać postaciami typu glass cannon :)

sparr:
Nie ukrywam, że ja jestem dostępny właściwie codziennie, ale dopiero po 21

btw. ona taka glass to nie jest ;)

skucha:
Ta gra jest w klimacie Fallouta? Jesli tak to sie pisze :)

Apos:
Trochę jak fallout.

Mi pasuje właściwie każdy dzień oprócz środy i niedzieli - wtedy mam mecze w ArmA 2.

Klasa: Soldier

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej