Maj 07, 2024, 17:04:07

Autor Wątek: Age of Conan  (Przeczytany 48476 razy)

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 28, 2010, 19:04:50 »
Apos, ale wierz mi że przyjemniejsze jest robienie questów na odpowiadającym im poziomie niż lecenie na pałe z jakaś 80... lub nawet z 10 lvl wyższa niż quest/instancja postacią...

dla mnie osobiście nie ma zajawy jak się zapierdala przez cała lokację tylko żeby itemy zebrać

Dla przykładu dla mnie dużo bardziej ekscytujące było 2h przechodzenie sanctum z 6 osobami na odpowiednich lvl niż zrobienie go w 20 min z 80 u boku...

Dlatego od razu mówię, że jak mam brać udział w jakiejś tego typu zabawie to przechodzę całość od początku do końca a nie lecę jak jakiś zjeb do ostatniego bossa. Ja nie potrzebuje nabić 80 lvl w tydzień...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 28, 2010, 19:18:42 »
Cytat: "sparhawk"
Apos, ale wierz mi że przyjemniejsze jest robienie questów na odpowiadającym im poziomie niż lecenie na pałe z jakaś 80... lub nawet z 10 lvl wyższa niż quest/instancja postacią...

dla mnie osobiście nie ma zajawy jak się zapierdala przez cała lokację tylko żeby itemy zebrać

Dla przykładu dla mnie dużo bardziej ekscytujące było 2h przechodzenie sanctum z 6 osobami na odpowiednich lvl niż zrobienie go w 20 min z 80 u boku...

Dlatego od razu mówię, że jak mam brać udział w jakiejś tego typu zabawie to przechodzę całość od początku do końca a nie lecę jak jakiś zjeb do ostatniego bossa. Ja nie potrzebuje nabić 80 lvl w tydzień...

Ja to rozumiem, popieram, ale znajdź ekipę, w tym healera to pójdę z miłą chęcią. Takiej ekipy nie będzie ponieważ nas jest za mało, nie mamy odpowiedniego levela na np. Czarny Zamek. Inni gracze? Większość już na 80 lvlu uderza na raidy z dodatku, walki frakcji i inne instancje. Dlatego wolę przejść ten zamek z kimś na 80 (po to aby zobaczyć lokacje bo są wypas w Conanie) niż wcale.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 28, 2010, 19:31:43 »
Jak mamy za mały lvl na czarny zamek ?

http://aoc.wikia.com/wiki/Black_Castle - lvl 31-32 a my mamy 45-50 to za mały lvl ? A heala wystarczy poszukać... ja jakoś robiłem wiele questów / lokacji swoim TOSem korzystając ze zwykłego czata nie bedąc jeszcze w gildii i nie grało ze mną 4 moich kumpli tak jak teraz.

Poza tym jak brakuje Ci heala to możesz go sobie zrobic :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 28, 2010, 19:47:42 »
Cytat: "sparhawk"
Jak mamy za mały lvl na czarny zamek ?

http://aoc.wikia.com/wiki/Black_Castle - lvl 31-32 a my mamy 45-50 to za mały lvl ? A heala wystarczy poszukać... ja jakoś robiłem wiele questów / lokacji swoim TOSem korzystając ze zwykłego czata nie bedąc jeszcze w gildii i nie grało ze mną 4 moich kumpli tak jak teraz.

Poza tym jak brakuje Ci heala to możesz go sobie zrobic :)


Na czacie ogólnym dwa razy gość zbierał ekipę na zamek, po godzinie czekania na ludzi nic nie wyszło. W tym czasie wolę z Liderem na nową krainę uderzyć i rozpieprzyć kilka bossów... Spar możliwe że, wtedy gdy Ty grałeś było więcej osób na levelach 30-50. Teraz jak obserwuje serwer to zabawa się zaczyna po 80 levelu.

Oczywiście byłoby najprzyjemniej mieć stałą ekipę 6 lub więcej kumpli z enclave grającą regularnie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 28, 2010, 20:12:19 »
Powiem tak: sam sobie narobiłem bigosu zbyt późno orientując się że HoX jest nie dla mnie.
Jednak to co pisze spar:
Cytat: "sparhawk"
przyjemniejsze jest robienie questów na odpowiadającym im poziomie niż lecenie na pałe z jakaś 80... lub nawet z 10 lvl wyższa niż quest/instancja postacią...
niestety odpowiada prawdzie - mało mnie bawi zaliczanie questów latając z "mocnymi" i statystując.
Granie jako "uczeń" też mnie nie bawi za bardzo - zapewnia to właściwie tylko to, że nie giniesz tak szybko - skille masz przecież na niższym poziomie - mało w tym zabawy.
Generalnie nie za bardzo mam ochotę "prosić" was o zaliczenie mi drużynówek, które już macie bo to będzie nudne zdeka. Wolałbym to robić w ekipie z podobnym mi lvl coby się jednak troszkę pomęczyć bo wtedy jest większy fun a i pd na mobkach szybciej leci.
Zatem na razie pozostaje mi chyba gra w pojedynkę.

Cytat: "Apos"
Oczywiście byłoby najprzyjemniej mieć stałą ekipę 6 lub więcej kumpli z enclave grającą regularnie...
Hmmm z tego co wiem to mamy teraz równo sześciu graczy. Tyle, że np ja nie jestem w stanie dotrzymać Ci kroku  - nie mam tyle czasu na grę a poza tym jestem chujowy, często ginę i w ogóle nie ogarniam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 28, 2010, 20:50:49 »
@Wawer, Tobie złożyliśmy tylko propozycję pomocy... zrobisz jak będziesz uważać. Wczoraj mówiłeś, że dobrze Ci się gra z nauczycielem. Dzisiaj twierdzisz, że chcesz inaczej - żaden problem.

Ok, mamy 6 graczy na różnych levelach, w innych rejonach i każdy z nas gra w innych godzinach... I problemem nie jest, czas (ilość) Wawerze. Ty źle go zagospodarowałeś, nie odkładałeś zdobytych itemów dla drugiej postaci itp podstawowe błędy mmo. Nic wielkiego, każdy je kiedyś popełniał, ważne że gra sprawia Ci fun.

Zauważ jak Lider i ja szybko wylevelowaliśmy nie poświęcając na to o wiele więcej czasu niż Ty... Do Gula który zrobił 80 leveli w 2 tygodnie dużo nam brakuje ;) My gramy sprytnie robiąc jak najwięcej questów w jak najkrótszym czasie. Poza tym znamy b. dobrze swoje postacie, które się zajebiście uzupełniają w walce (Lider tank z stunami i agro, a ja napierdalacz DPS z ew. stunem ) ;)

Ja bym Ci radził pójść w typowego tanka póki grasz sam. Najprostsza postać, najwięcej wytrzyma (nie będziesz marudzić że często giniesz) i nadaje się dobrze na sololeveling. Lepszym jest chyba tylko guardian - jeszcze więcej defa oraz skille o których napisałem wyżej przy postaci Lidera.

ps. wieczorem jak się zaloguję to Ci tą zbroję podeślę na pocztę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 28, 2010, 21:13:24 »
Cytat: "Apos"
Wczoraj mówiłeś, że dobrze Ci się gra z nauczycielem. Dzisiaj twierdzisz, że chcesz inaczej - żaden problem.
Zauważ jak Lider i ja szybko wylevelowaliśmy nie poświęcając na to o wiele więcej czasu niż Ty...
Z nauczycielem było ok jak sam chodziłem a ty latałeś gdzie indziej - dzięki temu pokończyłem resztę questów na Zelacie i spox. Na dłuższą metę jednak, łażenie z ekipą jako podpięty uczeń nie bardzo mi pasuje.
Co do lewelowania - Hoxem łaziłem z Wami i jakoś wiele do Ciebie nie traciłem, zazwyczaj to co ugrałeś grając sam, kiedy mnie nie było. A nie gałeś wiele więcej przecież. Jak graliśmy razem szliśmy równo. Jednak szczerze mówiąc nie mam siły na granie 21-3 dzień w dzień... A tak wtedy graliśmy. To że uciekłeś mi teraz wynika z tego, że łażę sam, inną postacią, z niższym lewelem.
Generalnie - żadnych żali tu nie wylewam, tylko mówię jak jest. Ani Tobie nie pasuje wracać się i walić przez 4h questów ze mną, które już zrobiłeś ani mnie niespecjalnie bawi " ganianie" z wywieszonym jęzorem za Wami. Luz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 28, 2010, 22:06:06 »
@Apos - no to widze, ze fajny macie tam fun...

Nie przejmuj sie Wawer, niestety wiekszosc ludzi, ktora ma owsiki w dupie nie potrafi ogarnac, ze jak gramy ekipa, to "gramy" ekipa, czyli nie robimy wiecej questow, instancji itp w czasie gdy nie gramy razem... ale to takie zboczenie ludzi, ktorzy malo w mmo grali, takze nie przejmuj sie... drap level za levelem i przede wszystkim czytaj dokladnie opisy wszystkich skilow i sprawdzaj dzialanie kazdego tak, zebys zawsze wiedzial, ze masz w arsenale cos, czego niekiedy sie nie wykorzystuje... no i powodzenia.

Pamietasz jak mowilem o tym, zeby poczytac na forach, ktora klasa jest najlepsza dla poczatkujacych ? :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 28, 2010, 22:29:32 »
Wawer wez sobie zrob tanka tym dt;) dam Ci mojego builda..ja na nim szybko lvlowalem..fakt dlugo mi szlo ubijanie mobow ale bralem z 5 na siebie co byly pare lvli wyzej i ich bez problemu kosilem:) podczas gdy jason gral asskiem i dostawal wpierdol ostry ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
]

Offline MajesticO

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Szacun: 0
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 28, 2010, 22:39:32 »
Słabowata ta gra. Szybko się konie psują
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Bez farmazonu, Białostocki chłopaczyna aż do zgonu!

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 28, 2010, 22:42:23 »
@ gehu
Mam Twojego builda, do 34 lvl grałem jako Tank... ostatnie kilka lvl gram jako Dps i nie jest źle. Mam sporo golda więc zmiana w kazdej chwili jest możliwa. Na ten moment gram dps i jest fajno.

@booli - ja się nie znam, ja lamię  :nieich:
Cytat: "booli"
czytaj dokladnie opisy wszystkich skilow i sprawdzaj dzialanie kazdego tak, zebys zawsze wiedzial, ze masz w arsenale cos, czego niekiedy sie nie wykorzystuje... no i powodzenia.
Spoko, jak pisałem wcześniej, dzięki problemom z Hoxem musiałem trochę w tym pogrzebać przez co teraz mi łatwiej.
Generalnie zacząłem DT bo łatwy ale spar pojechał, Apos zaczynał więc z nudów zacząłem tego Hoxa z planem że jak Apos dojdzie do mojego lvl pociagnę DT. Ale mi się jakoś zapomniało stąd moje problemy. Zresztą nawet jakbym miał ten sam lvl co Apos nie dotrzymałbym mu kroku bo po prostu muszę nieco zwolnić...
Nie chce jednak narzekać, gra się fajnie, cieszę się że namawiając Aposa nie zrobiłem go w bambuko bo widać gra mu podeszła.

Cytat: "MajesticO"
Słabowata ta gra. Szybko się konie psują
Sam jesteś słabowaty... uważaj bo Disa na Ciebie zrobię :oczko:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 29, 2010, 11:29:00 »
Gul, a jaki mmo oferuje coś ciekaweg po osiagnieciu maxowego levela?
niby w WoWie jest masa do roboty po osiagnieciu maxa (najfajniejsze raidy, instance itp), a prawda jest taka że jak nie levelujesz to gra nudzi się momentalnie
w WoWie do 60tki dobiłem swego czasu 3 postacie, każdą po 2 dniach mi się znudziło grać bo skille i exp nie rosły

najfajniejsza w mmo jest pogoń za levelem i budowanie postaci, jak się kończy czar pryska :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2010, 13:25:20 »
Matador, proszę Cię :D ominęły Cię dwa dodatki i około 20 raidowych instancji przeznaczonych dla 10/25/40 osobowych grup, nie wspominajac jakis 40 instancji dla 5 osobowych grup, na prawde, nie mów, że czar pryska, szczególnie jesli gra sie w grupie i jest rywalizacja, bo na prawde tutaj JEST co robić :D

mowisz tak, jak ktoś, kto po zagraniu w każdą mapę w RO po sieci stwierdziłby, ok... to już widziałem, nie ma co grać znów tego samego :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Apos

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1701
  • Szacun: 23
    • http://enclave.pl
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 29, 2010, 18:29:01 »
@Wawer, przynajmniej możesz się pochwalić, że masz dwie rozwinięte postacie i to w kilka tygodni po zakupie gry ;)

@Matador, Dodatek do Age Of Conan jest skierowany w głównej mierze dla 80lvlowców. Wprowadza frakcje, alternatywny rozwój (coś jakby levelowanie po 80 lvl, rozwijanie dodatkowych umiejętności bazujących na obecnych poczynaniach) oraz to co oczywiste masę nowych lokacji, instancji i bossów na każdy level +inne. Spar może powiedzieć jak to działa w praktyce, na mumble chwalił.

btw: jestem dumny ze swojej postaci ;) Wyskoczyłem dziś na bossa (58 lvl) oraz jego 2 sługusów. Mój 53 lvlowy barbi rozpłaszczył glizdę w pierwszym podejściu :luzak:
tłumaczenie dla Yaba: Wyskoczyłem dziś na IS-4 oraz 2 T34/85. Mój Jagdpanther spenetrował pancek wroga zaskakująco skutecznie ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Re: Age of Conan
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 29, 2010, 18:48:55 »
to zrob jeszcze wersje dla  MajesticO, zeby nam disa nie zrobil :rotfl:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
]

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal