Rainbow Six Siege > Ogólne

Rainbow Six Siege - temat ogólny

<< < (2/22) > >>

sparr:
Teaser nowego operatora - Hibana

! No longer available

sparr:
polecam obejrzenie finałowych meczów ESL Pro League Season 3 na PC i X1. Jest na co popatrzeć i powiem szczerze, to po ich obejrzeniu nabrałem jeszcze większej ochoty na tą grę...

! No longer available

dodatkowo zostało oficjalnie potwierdzone pełne wsparcie gry w 2017 roku, czyli tak jak w tym roku co kwartał będzie wydawana nowa mapa i 2 nowych operatoró, a także będą kolejne sezony ligi ESL. Jeśli ktoś miałby ochotę kupić grę, to wg mnie powinien się spieszyć, bo aktualny season pass dający w sumie 8 operatorów kończy się na początku grudnia i nie będzie dostępny.

Season 4 rozpoczyna się w ten piątek i zostanie wydana nowa mapa i dwóch japońskich operatorów, Hibana (filmek powyżej) i Echo

! No longer available

sparr:
aaa i takie info odnośnie popularności gry


--- Cytuj ---We broke all records last week end @Rainbow6Game: highest player activity in a single day, best seller Steam and most watched Twitch program
--- Koniec cytatu ---

W weekend był free weeekend na steamie i gra osiągnęła swój peak na steamie wynoszący 42,514 graczy, a średnia z ostatnich 24h to 24,958

to jest naprawde sietny wynik, jeśli chodzi o grę, któa ma rok czasu (weźmy np taki nowy cod... gdzie na premierowy weekend miał peak 16k)
Tu jeszcze dodam, że ilość graczy mających grę na steam to jakieś 25-30%, czyli można śmiało powiedzieć, że w grę teraz gra jakieś 100k graczy - uwierzcie mi, naprawdę warto

MataDor:
Mi z meczu na mecz coraz bardziej się to wszystko podoba. Season passa na przyszły rok też kupuję.
W każdym razie polecam wszystkim. Sam nie mogłem się do tej pozycji przekonać nawet żeby tylko stestować gameplay (nawet jak Sparr namawiał :P) bo wszystkie poprzednie rainbowy testowałem u kuzyna i żaden mi jakoś na tyle nie podszedł żebym zaryzykował zakup.
Dla mnie to taki CS tylko z większą ilością możliwości, wszelakiego kombinowania i generalnie z większą zajawką :)
Polecam!

P.S.
Mecz finałowy na PC świetny! mega zacięta walka
chwilę oglądałem też mecz na X1, w szoku jak ludzie zajebiście ogarniają grę na pad'zie.... O_o   

sparr:
! No longer available

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej